فروش شکلات
خانه / شکلات ارزان / مرکز فروش عمده شکلات ارزان ایرانی

مرکز فروش عمده شکلات ارزان ایرانی

فروش عمده شکلات ایرانی ارزان و با کیفیت در این مرکز فروش آنلاین شکلات به صورت گسترده آغاز گردیده است تا خریداران عمده سراسر کشور بتوانند انواع شکلات ارزان ایرانی را به راحتی خریداری نمایند.

فروش عمده شکلات

تولید شکلات در ایران

سال ۱۳۲۳ دو برادر در آذربایجان و شهر تبریز اولین کارخانه شکلات سازی در ایران را تأسیس کردند و دو نوع آبنبات و تافی را در خط تولید خود داشتند که بیشتر مناسب کودکان بود. این کارگاه در طی زمان به کار خود ادامه داد و کم کم انواع دیگر شکلات و تافی را نیز به محصولات تولیدی خود اضافه کرد و کارگاه های دیگری نیز ابتدا در تبریز و به مرور زمان در دیگر شهرها و استان های کشور تأسیس شد و به تولید انواع شکلات ، تافی ، دراژه و پاستیل در طعم و مزه های مختلف پرداختند .

امروز عمر صنعت شکلات سازی در ایران بالغ بر ۷۰ سال می باشد و در طی این زمان تنوع و کیفیت محصولات مراکز تولیدی شکلات در ایران هر روز بیشتر افزایش داشته است، ولی هنوز جای پیشرفت و ترقی برای این صنعت وجود دارد و تلاش تولیدکنندگان این است که به بازارهای جهانی راه پیدا نمایند و بتوانند با کشورهای طراز اول تولیدکننده شکلات رقابت نمایند.

فروش عمده شکلاتفروش عمده شکلات

انواع شکلات ارزان قیمت ایرانی

کارخانجات و شرکتهای تولیدی شکلات در ایران با استفاده از  مواد اولیه گوناگون و دانش روز دنیا ، اقدام به تولید انواع شکلات در طعم و مدل های مختلف می نمایند و هر روز نیز بر این تنوع می افزایند و تلاش دارند تا در کنار تنوع ، کیفیت محصولات تولیدی خود را نیز افزایش دهند تا بتوانند به بازارهای جهانی را پیدا کنند.

برندهای تولیدی شکلات ایرانی ، برای اقشار مختلف مردم انواع متنوعی از شکلات را تهیه و تولید می نمایند تا همه بتوانند از این تولیدات خریداری کرده و استفاده نمایند. به طور کلی انواع شکلاتی که تولید می شود شامل موارد زیر می باشد :

هر یک از انواع شکلات های نام برده در فوق خریداران خاص خود را دارند و البته همه این نوع از تولیدات، مورد استفاده بسیاری از مصرف کنندگان قرار می گیرد . بیشتر خریداران داخلی و یا خریداران کشورهای همسایه علاقه مند به انواع شکلات ارزان قیمت هستند و بازار خرید و فروش این نوع از شکلات ها بسیار گرم و پر و رونق است. انواع شکلات ارازن ایرانی شامل موارد زیر می باشد :

  • انواع شکلات فله و کیلویی
  • انواع تافی مغزدار و ساده
  • انواع تافی میوه ای شیرین و ترش
  • انواع دراژه مغزدار و ساده
  • انواع آبنبات مغزدار و ساده
  • انواع شکلات ژله ای

فروش عمده شکلات

خرید عمده شکلات ارزان

خرید عمده انواع شکلات تلخ، شیری فله و همچنین انواع تافی و دراژه ارازن قیمت ، کارگاه ها و کارخانجات شکلات سازی را به دلیل حجم بالای فروش ، انجام می دهیم البته باید توجه داشته باشید که این خرید تنها شامل محصولات با کیفیت و مرغوب می باشد. مراکز تولیدی شکلات و تافی می توانند جهت فروش عمده شکلات های ارزاان قیمت خود، با همکاران ما در تماس باشند.

خریداران عمده و توزیع کنندگان، شکلاتهای خارجی و  انواع شکلات ایرانی ارزان قیمت ، با توجه به نیاز خود و تنوع محصولاتی که در این مرکز فروش عمده شکلات وجود دارد می توانند جهت تأمین انواع شکلات ایرانی و یا شکلات های خارجی با کیفیت و مرغوب ، با قیمت کارخانه و یا بازار ، با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرند.

مرکز فروش عمده شکلات ارزان

مرکز فروش عمده شکلات ارزان ، باید بتواند انوع شکلات با کیفیت و مرغوب را با قیمت ارزان و مناسب در کمترین زمان ممکن به صورت عمده به دست مصرف کنندگان برساند و تفاوت یک مرکز فروش عمده شکلات با دیگر مراکز فروش در این سه مورد می باشد.

مرکز فروش عمده شکلات ، تمام انواع محصولات خارجی و ایرانی که در بازار شکلات تهران وجود دارد را به صورت متمرکز فراهم آورده و در اختیار شما خریداران عزیز قرار می دهد . علاوه بر این، انواع مواد اولیه مورد نیاز کارگاه های شکلات سازی ، همانند، پودر کاکائو ، کره کاکائو و وانیل  را به صورت عمده تأمین می نماید.

فروش عمده شکلات

قیمت فروش عمده شکلات

قیمت فروش عمده شکلات ، برای تاجران و بنکداران از اهمیت زیادی برخودار است و دغدغه اصلی آنان می باشد ، با گستردگی بازار خرید و فروش و تنوع شکلات و تافی ، شناسایی محصولات با قیمت ارزان و مناسب که حاشیه سود خوبی دارند از اهمیت زیادی برخودار است.

قیمت فروش عمده شکلات و تافی ایرانی و خارجی نسبت به قیمت خرید خرده بسیار مناسب و ارزان تر می باشد، کارخانه تولیدی شکلات یا واردکنندگان شکلات ، به خریداران عمده ، تخفیفات خوبی می دهند به طوری که قیمت خرید عمده بسیار کمتر از سطح بازار می شود و امتیازات خاصی را برای آنان در نظر می گیرند.

خرید اینترنتی شکلات ارزان عمده

یکی از راههای تأمین انواع شکلات ارزان عمده، خرید اینترنتی و یا خرید آنلاین می باشد . در فروشگاه اینترنتی ، انواع شکلات با کیفیت در طعم و مارکهای مختلف فراهم آمده است تا خریداران بتوانند انواع محصولات مورد نیاز خود را با قیمت ارزان و مناسب خریداری کرده و از حاشیه سود خوبی بهره مند شوند.

خریداران و فروشندگان انواع شکلات و تافی می توانند با این بازار اینترنتی و کشوری فروش انواع شکلات تماس بگیرند و از این طریق ، برای بهبود کسب و کار و فعالیت اقتصادی خود بهترین استفاده را ببرید.

فروش عمده شکلات

فروش عمده شکلات خارجی

در بازار شکلات کشور، انواع شکلات خارجی با کیفیت وجود دارد که خریداران خاص خود را دارند که با وجود قیمت بالایی که نسبت به شکلات های ایرانی دارند ، اما خرید و فروش می شوند.
واردکنندگان انواع شکلات و تافی خارجی، شرکتهای بازرگانی هستند که حجم زیادی از این محصولات را وارد کشور می نمایند و یا افرادی که به صورت محدود اقدام به واردات انواع شکلات از برندها و شرکتهای مختلف خارجی می نمایند. شکلات های خارجی که در بازار شکلات عرضه می شود و به صورت عمده به فروش می رسند و سپس در شهرها و نقاط کشور توزیع می شوند.

خریداران انواع شکلات های خارجی فله و کیلویی سراسر کشور، جهت خرید انواع بهترین شکلات های خارجی پر فروش می توانند با واحد فروش این مجموعه تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایند.

فروش عمده شکلات

صادرات و پخش انواع شکلات ارزان ایرانی

خریداران عمده انواع شکلات ارزان قیمت ایرانی شامل دو گروه می شوند، برخی از این خریداران ، شکلات ارزان قیمت را جهت پخش در سراسر کشور تهیه و خریداری می نمایند و دسته دوم از مشتریان عمده، تاجران و صادرکنندگان هستند که انواع شکلات ارزان قیمت را به بازار کشورهای مختلف دور و نزدیک صادر می نمایند، صادرات شکلات ایرانی به کشورهای مختلف بخش مهمی از صادرات صنایع غذایی کشور را به خود اختصاص داده است.

حجم سفارش تاجران و صادرکنندگان انواع تافی و شکلات ارزان قیمت ایرانی در حد کانتینر می باشد و کشورهای حاشیه خلیج فارس از متقاضان اصلی انواع شکلات های ایرانی هستند که حجم خرید این کشورها  هر روز در حال افزایش می باشد و برای آنان ارزان بودن شکلات اهمیت زیادی دارد ، زیرا اختلاف قیمت هر چند کم و ناچیز به نظر برسد در حجم و توناژ بالا می تواند اختلاف چشمگیری را به وجود آورد. لذا شکلات ارزان قیمت و متنوع ، می تواند باعث افزایش فروش و حاشیه سود مناسب شود و رونق کسب و کار را به همراه داشته باشد.

چنانچه در کار پخش و توزیع و یا صادرات انواع شکلات و تافی ایرانی هستید می توانید با همکاران ما در تماس باشید، از تنوع محصولات و قیمت انواع شکلات ایرانی کسب اطلاع نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار خرید و فروش شکلات ارزان

بازار خرید و فروش شکلات ارزان

فروش شکلات ارزان اصل در شهرهای مختلف کشورمان از رونق بسیار خوبی برخودار است. این …

خانه شکلات