خانه شکلات
خانه / پودر نارگیل / قیمت فروش پودر نارگیل فله

قیمت فروش پودر نارگیل فله

پودر نارگیل به دو صورت بسته بندی شده و فله توسط مراکز تولیدی وارد بازار می شود، پودر نارگیل فله، در فروشگاه ها و مراکز تجاری سطح شهر با قیمت مناسب عرضه و به فروش می رسد و برای خریداران سراسر کشور ارسال می گردد.

پودر نارگیل

پودر نارگیل

پودر نارگیل که با نام آدر نارگیل نیز از آن یاد می شود ، یک محصول فاقد گلوتن است و می تواند جایگزین مناسبی برای آدر گندم باشد . این پودر با استفاده از خشک کردن لایه درونی نارگیل تهیه می شود که سفید رنگ است و عطر نارگیل را با طعم شیرین و ملایم به مصرف کننده عرضه می نماید، که بسیار خوشایند می باشد. نارگیل خواص بیشماری برای سلامت قلب ، کاهش قند خون و بهبود هضم غذا دارد ، به همین دلیل این محصول می تواند جایگزین مناسب و خوبی برای بسیاری از مواد غذایی باشد که برای افراد مختلف زیان بخش است.

پودر نارگیل

کاربرد پودر نارگیل

نارگیل به دلیل طعم و مزه بی نظیر خود و فواید بی شماری که در سلامتی دارد ، موارد مصرف آن بسیار گسترده می باشد ، زیرا از نارگیل مواد مختلفی استخراج می شود که هر یک برای تولید محصول خاصی مورد استفاده قرار می گیرد . موارد بسیار پر کاربرد پودر نارگیل را می توان به سه دسته کلی یتقسیم نمود، که عبارتند از :

 • در صنایع غذایی به عنوان یک ماده اولیه برای تولید انواع شکلات، کیک ، شیرینی ، کلوجه و دسرها و نوشیدنی ها، از این پودر استفاده فراوان می شود.
 • به دلیل خواص بی نظیر، پودر و روغن نارگیل ، در تولید برخی از داروها ،کاربرد زیادی دارد زیرا نارگیل حاوی مقدار زیادی انواع مواد مغذی و ویتامین است که می تواند برای سلامتی و شادابی مقید باشد.
 • از انواع محصولات حاصل از نارگیل برای تولید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی بهره برده می شود ، زیرا پودر و روغن نارگیل خاصیت مرطوب کنندگی دارد و باعث طراوات پوست و مو می شود.

پودر نارگیل

انواع پودر نارگیل

نارگیل یک درخت گرمسیری است که در مناطق استوایی دنیا رشد و نمو دارد بنابراین ، در کشور ما درخت و میوه نارگیل وجود ندارد و ایران واردکننده نارگیل و مشتقات آن می باشد و از کشورهای مختلف جهان انواع نارگیل و محصولات آن را خریداری می نماید. پودر نارگیل به طور کلی شامل دو دسته مختلف می باشد که هر یک مصارف خاص خود را دارند این دو دسته عبارتند از :

 • انواع پودر نارگیل خشک
 • انواع پودر نارگیل چرب

نوع خشک آن همان طور که مشخص است میزان چربی کمتری دارد و برای صنایع مختلف غذایی و شکلات استفاده می شود و نوع چرب آن برای صنایع آرایشی و بهداشتی و روغن گیری مورد استفاده قرار می گیرد، علاوه بر این نوع خشک رطوبت کمتری دارد و برای تهیه و تولید مواد غذایی مناسب تر می باشد .

پودر نارگیل

خرید پودر نارگیل فله

پودر نارگیل همانند دیگر مواد اولیه صنایع شکلات سازی ؛ همچون کره کاکائو و پودر کاکائو ، به دو صورت، بسته بندی شده و فله، به بازار مصرف عرضه می شود تا خریداران و مصرف کنندگان بتوانند با توجه به میزانی که نیاز دارند ، این پودر را تهیه و خریداری نمایند .

خرید پودر نارگیل بسته بندی شده توسط خریداران خانگی و برای مصارف محدود تهیه و خریداری می شود و خرید پودر نارگیل فله نیز توسط خریداران عمده و مراکز تولیدی صورت می گیرد ، زیرا آنان به حجم بالایی نیاز دارند و خرید بسته بندی شده برای آنان به صرفه نیست ، به همین دلیل از نوع فله استفاده می نمایند تا قیمت خرید خود را کاهش دهند .

پودر نارگیل

قیمت فروش پودر نارگیل فله

قیمت فروش پودر نارگیل فله در بازار ، متناسب با درجه کیفیت و نوع برند این نوع از محصولات خواهد بود، هر چه کیفیت و درصد چربی پودر نارگیل بیشتر باشد ، قیمت آن بالا تر و هر چه کیفیت پایین باشد ، قیمت پودر ارزان تر خواهد بود. به طور کلی عوامل مؤثر در قیمت فروش پودر نارگیل عبارتند از :

 • نوع محصول
 • برند محصول
 • قیمت خرید از کشور تولیدی
 • تعرفه واردات
 • نحوه عرضه و فروش
 • نرخ روز ارز
 • و ………..

پودر نارگیل

خرید اینترنتی پودر نارگیل

پودر نارگیل و دیگر مواد اولیه شکلات ،توسط شرکتهای بازرگانی به کشور وارد می شود و از رااههای مختلف به بازار مصرف عرضه می گردد، همان طور که مستحضر هستید ، یکی زا راههایی که برای عرضه شکلات و تافی به بازار وجود دارد، فروش اینترنتی است ، لذا شرکتهای بازرگانی نیز از این راه برای عرضه مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی قندی و دیگر صنایع استفاده می نمایند تا خریداران به راحتی قادر به تأمین مواد اولیه مورد نیاز خود باشند.

مراکز تولیدی که نیاز به پودر کاکائو، کره کاکائو و یا پودر نارگیل دارند می توانند با جستجو در اینترنت، سایت و فروشگاه اینترنتی را یافته و بعد از برررسی و دریافت لیست محصولات و قیمت، اقدام به خرید اینترنتی کرده و در کمترین زمان ممکن ثبت سفارش نموده و خرید خود را نهایی کرده و بار را در شهر و یا کارگاه خود دریافت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات