فروش شکلات
خانه / انواع شکلات / شکلات رژیمی / قیمت فروش شکلات رژیمی ایرانی با کیفیت

قیمت فروش شکلات رژیمی ایرانی با کیفیت

فروش شکلات رژیمی ایرانی در انواع طعم ومزه با بهترین کیفیت و قیمت کارخانه، از طریق بازارهای خرید و فروش اینترنتی با قیمت مناسب و ارزان کارخانه، برای تمام خریداران سراسر کشور انجام می شود و بار خریداری شده برای آنان ارسال می گردد.

فروش شکلات رژیمی

شکلات رژیمی چیست؟

مراکز تولیدی شکلات زیادی در سراسر دنیا به تولید انواع شکلات در مدل ها و طعم های مختلف مشغول هستند و هر یک تلاش دارند تا با ایجاد تنوع و افزایش کیفیت محصولات خود، بارار خرید و فروش خوبی بزرگتری را به دست آورند. شکلات ها در انواع مختلفی تولید می شوند تا مصرف کنندگان با هر ذائقه و سلیقه ایی قادر باشند از آنها استفاده نمایند .

یکی از انواع شکلات هایی که در چندین سال گذشته رواج بسیاری یافته و توجه بسیاری از مصرف کنندگان و متخصصین سلامت را به سمت خود جلب نموده است ، شکلات رژیمی نام دارد، که با استفاده از مواد اولیه ارگانیک و طبیعی، که برای بدن مفید فایده است تولید می شوند ، این مواد مورد استفاده شامل موارد زیر می باشد :

 • شیره خرما
 • شیره توت
 • شیره انگور
 • شیرین کننده استویا
 • و ……………

شکلات رژیمی به شکلات هایی گفته می شود ، دارای کالری و قند کمتری هستند و افرادی که ممنوعیت مصرف برخی از مواد غذایی دارند می توانند از این دسته شکلات ها استفاده نمایند . البته تنها مصرف کنندگان شکلات رژیمی محدود به افراد بیمار نیست بلکه همه کسانی که به سلامتی و تناسب اندام اهمیت می دهند، این نوع شکلات ها را برای استفاده انتخاب می نمایند .این شکلات ها میزان چربی و قند کمتری دارند و فاقد گلوتن می باشند و مواد به کار رفته و میزان کالری آنها بر روی جعبه شکلات درج شده است،

فروش شکلات رژیمی

انواع شکلات رژیمی

خریداران و مصرف کنندگان شکلات های رژیمی در بازار با انواع مختلفی از این شکلات ها مواجه می شوند که هر یک ترکیبات خاص خود را دارند و در انواع مختلف طعم و مزه تولید به بازار عرضه می شوند .

انواع شکلات رژیمی که در بازار کشور ما وجود دارد بسیار متنوع می باشد و خریداران بر اساس میزان بودجه و سلیقه خود می توانند انواع مختلفی از شکلات رژیمی را تهیه و خریداری نمایید . انواع شکلات رژیمی به دو دسته کلی تقسیم می شوند که عبارتند از  :

 • انواع شکلات رژیمی ایرانی
 • انواع شکلات رژیمی خارجی

فروش شکلات رژیمی

شکلات رژیمی ایرانی

شکلات رژیمی از انواع شکلات می باشد که خریداران و مصرف کنندگان خاص خود را دارند و با افزایش آگاهی افراد از سلامتی و تناسب اندام هر روز بر تعداد و حجم مصرف این دسته از تولیدات افزوده می شود . برندها و کارخانجات مختلفی در سطح کشور به تولید انواع شکلات رژیمی ایرانی مشغول هستند که بخش بزرگی از نیاز کشور به این دسته از تولیدات سلامت محور را تأمین و تولید می نمایند . تولیدات برندهای رژیمی ایرانی و یا خارجی به طور کلی در سه دسته تقسیم بندی می شوند که عبارتند از :

 • انواع شکلات بدون گلوتن
 • انواع شکلات بدون شکر
 • انواع شکلات بدون چربی
 • انواع شکلات تلخ بالای ۷۰ درصد

فروش شکلات رژیمی

فروش شکلات رژیمی با کیفیت

فروش شکلات رژیمی با کیفیت ایرانی و یا خارجی در بازار  به صورت فله و یا بسته بندی شده به راحتی انجام می گیرد خریداران این نوع از شکلات ها، برای خرید به صورت عمده و یا خرده ، با توجه به معیارهای خاص خود، از مراکز تجاری مختلفی که در سطح شهرها وجود دارد نیاز خود را انواع شکلات رژیمی را تأمین می نمایند.

فروش شکلات رژیمی با کیفیت در بازار آنلاین شکلات بهسانا، به صورت گسترده انجام می گیرد و خریداران خرده و یا عمده از سراسر کشور می توانند انواع شکلات رژیمی با کیفیت ایرانی و خارجی را  ثبت سفارش کرده و با قیمت ارزان و رقابتی خرید نمایند.

فروش شکلات رژیمی

قیمت فروش شکلات رژیمی

فروش شکلات رژیمی خارجی و یا ایرانی در ظی چند سال گذشته رونق بسیار یافته است و هر روز بر تعداد افراد مصرف کننده این نوع از شکلات های افزوده می شود . قیمت انواع شکلات رژیمی در بازار متنوع می باشد و خریداران این دسته از محصولات با توجه به کیفیت و یا بودجه خود یکی از انواع شکلات های رژیمی ایرانی و یا خارجی مورد علاقه خود را انتخاب کرده و خریداری می نمایند . قیمت فروش شکلات رژیمی به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از :

 • نوع شکلات
 • برند شکلات
 • قیمت خرید شکلات از کشور خارجی
 • نرخ روز ارز
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • و موارد بسیار دیگر

قیمت فروش شکلات رژیمی ایرانی با کیفیت

بازار آنلاین فروش شکلات بهسانا ، با توجه به شناختی که از مراکز تولیدی و محصولات آنها دارد ، انواع بهترین شکلات های رژیمی ایرانی و خارجی پر فروش، بازار کشور را فراهم نموده است تا خریداران عمده و خرده بتوانند این نوع از محصولات با کیفیت و سلامت محور را با قیمت ارزان و مناسب تهیه و خریداری نمایند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات