خانه شکلات
خانه / شکلات تخته ای / قیمت شکلات تخته ای شیرین در بازار

قیمت شکلات تخته ای شیرین در بازار

قیمت شکلات تخته ای شیرین و تلخ، با کیفیت فله و  مناسب قنادی را، می توانید از طریق این بازار و یا مرکز فروش آنلاین شکلات بدست آورده و انواع شکلات تخته ای مورد نیاز خود را به صورت عمده و با قیمت کارخانه خریداری نمایید.

شکلات تخته ای

یکی از انواع شکلات هایی که در صنایع مختلف غذایی قندی به میزان زیادی از آن استفاده می شود، شکلات تخته ای و یا شکلات موزائیکی است که به شکل مربع و یا مستعطیل و در وزن های مختلف تهیه و به بازار مصرف عرضه می گردد و به عنوان شکلات روکشی نیز از آن نام برده می شود. شکلات تخته ای همانند انواع شکلات چیپسی یک نوع شکلات صنعتی است که در انواع طعم و مزه تهیه می شود تا نیاز مختلف بازار مصرف را پاسخگو باشد . مصرف کنندگان اصلی و همیشگی شکلات تخته ای ، قنادی ها، شیرینی پزی، بستنی سازی، تولید کیک و کلوچه و کافی شاپ ها  هستند که اقدام به خرید انواع شکلات تخته ای به صورت عمده می نمایند.

قیمت شکلات تخته ای شیرین

انواع شکلات تخته ای کدامند؟

مراکز تولیدی شکلات ، محصولات متنوعی را به بازار مصرف عرضه می نمایند که دلیل آن سلایق و ذائقه متفاوت مشتریان و مصرف کنندگان می باشد ،به همین دلیل شما در بازار انواع مختلفی از شکلات تخته ای در طعم و مزه مشاهده می نمایید که هر یک برای مصارف مختلف و متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع شکلات تخته ای شامل موارد زیر می باشد :

 • انواع شکلات تخته ای شیرین
 • انواع شکلات تخته ای تلخ
 • انواع شکلات تخته ای شیری
 • انواع شکلات تخته ای سفید
 • انواع شکلات تخته ای رنگی

قیمت شکلات تخته ای شیرین

هر یک از شکلات های تخته ای نام برده در فوق شامل انواع مختلف دیگری می باشد که به دلیل طولانی شدن مبحث ، از نام بردن آنها خودداری می شود . به طور کلی شکلات تخته ای موجود در بازار کشور به دو دسته کلی تقسیم می شود که عبارتند از :

 • انواع شکلات تخته ای ایرانی
 • انواع شکلات تخته ای خارجی

قیمت شکلات تخته ای شیرین

شکلات تخته ای شیرین

شکلات تخته ای شیرین و یا به عبارتی شکلات تخته ای کاکائویی ، یکی از انواع طعم های پر فروش شکلات تخته ای می باشد و کاربرد زیادی در مصارف مختلف خانگی و یا صنعتی دارد . شکلات تخته ای شیرین و یا شکلات کاکائویی همان طور که از نام آن مشخص است ، طعم و مزه شیرین دارد به عبارتی میزان شکر در این نوع شکلات زیاد است و برای مصارف مختلفی، به عنوان یک روکش مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید شکلات تخته ای شیرین

خرید شکلات تخته ای شیرین در بازار به دو صورت عمده و خرده انجام می شود ، خریداران خرده معمولا مصرف کنند گان خانگی هستند که برای مصارف کوچک خود اقدام به خرید شکلات تخته ای کیلویی در وزن و مقدار کم می نمایند و از فروشگاه ها و قنادی ها ، انواع شکلات تخته ای مورد نیاز خود را خریداری می نمایند.

خریداران عمده انواع شکلات تخته ای شیرین فله و یا دیگر انواع شکلات روکشی، صنایع تولیدی کیک و کلوچه، بستنی سازی، کافی شاپ ها، تولیدکنندگان انواع ارده و شیرینی پزی ها هستند که انواع شکلات تخته ای شیرین و یا تلخ را به صورت عمده خریداری می نمایند.

قیمت شکلات تخته ای شیرین

قیمت شکلات تخته ای شیرین در بازار

قیمت شکلات تخته ای شیرین و یا دیگر انواع شکلات تخته ای در بازار ، متنوع می باشد، زیرا تنوع و کیفیت انواع شکلات تخته ای زیاد است . اولین عامل در قیمت شکلات تخته ای شیرین، ایرانی و یا خارجی بودن شکلات است، برندهای شکلات تخته ای ایرانی نسبت به انواع شکلات تخته ای خارجی ارزان تر و مناسب تر هستند.

عوامل دیگری که در تعیین قیمت شکلات تخته ای شیرین دخالت مستقیم دارد ، قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید شکلات تخته ای شیرین می باشد ، مواد اولیه مورد نیاز این نوع شکلات، همانند دیگر انواع شکلات تخته ای ، بیشتر وارداتی هستند مانند، شکر، کره کاکائو و پودر کاکائو ، که با نوسان و افزایش نرخ ارز ، قیمت این مواد اولیه نیز دچار افزایش شده و درنتیجه ، هزینه تولید افزایش می یابد ، و کارخانه تولیدی قیمت محصولات خود را به ناچار افزایش می دهد.

قیمت شکلات تخته ای شبرین در بازار به عوامل زیر بستگی دارد که  عبارتند از :

 • نوع شکلات تخته ای
 • برند تولیدی شکلات تخته ای
 • وزن شکلات تخته ای
 • نحوه عرضه و فروش شکلات تخته ای
 • قیمت خرید شکلات تخته ای از کشور خارجی
 • تعرفه واردات شکلات تخته ای
 • نرخ روز ارز
 • و موارد بسیار دیگر

قیمت شکلات تخته ای شیرین

قیمت شکلات تخته ای شیرین عمده

قیمت شکلات تخته ای شیرین و یا هر نوع شکلات تخته ای صنعتی دیگری در بازار، برای صنایع غذایی قندی و کارگاه های تولیدی که نیاز به این نوع از شکلات های صنعتی دارند از اهمیت زیادی برخودار است ، زیرا هر چه قیمت خرید مواد اولیه مورد نیاز آنها ، کمتر باشد ، هزینه تولید کمتر و در نتیجه محصولات تولیدی با بهای کمتر و درنتیجه با فروش بیشتری در بازار همراه خواهد بود . بنابراین خریداران عمده انواع شکلات تخته ای برای کاهش قیمت شکلات تخته ای شیرین و دیگر انواع شکلات تخته ای از خرید عمده استفاده می نمایند ، زیرا مراکز تولیدی شکلات تخته ای به خریداران عمده تخفیفات خوبی می دهند و بابت خرید عمده آنها، امتیازات خاصی را برای آنها در نظر می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات