خانه شکلات
خانه / انواع شکلات / قیمت انواع شکلات ایرانی ارزان

قیمت انواع شکلات ایرانی ارزان

قیمت انواع شکلات ایرانی با کیفیت برای تمام خریداران عمده و فروشندگان انواع شکلات ایرانی با نرخ رقابتی و ارزان درب کارخانه ، در این مرکز تولید و عرضه شکلات ایرانی ،در اختیار آنان قرار می گیرد.

یکی از خوراکی هایی که نمی توان از آن چشم پوشی کرد شکلات است که مورد علاقه تمام افراد قرار دارد و هر کسی به طعم و مزه خاصی از آن علاقه فراوان دارد و به همین دلیل این خوراکی خوشمزه و فوق العاده لذیذ، از بازار خرید و فروش بسیار گرمی برخودار است.

قیمت انواع شکلات ایرانی ارزان

شکلات ایرانی و تاریخچه آن

شکلات ایرانی و تاریخچه آن عمر چندانی ندارد، چرا که اولین کارخانه شکلات سازی در ایران حدود ۷۰ سال قبل توسط دو برادر در شهر تبریز پایه گذاری شد که به تولید انواع آبنبات و تافی برای کودکان مشغول بود . این کارخانه کم کم توسعه پیدا کرد و بر تنوع محصولات خود اضافه کرد و البته در کنار آن کارخانه ها و کارگاه های کوچک و بزرگی قدم در راه تولید انواع شکلات،  انواع تافی و همچنین انواع دراژه نهادند و تلاش کردند تنوع و کیفیت محصولات خود را افزایش دهند.

امروز شکلات ایرانی با کیفیت و مرغوب، از حالت یک صنعت محلی و کوچک خارجی شده است و در راه تبدیل شدن به یک صنعنت جهانی است و بازارهای دیگر کشورهای مختلف را هدف خود قرار داده است. صادرات انواع شکلات ایرانی به کشورهای مختلف اروپایی، آسیایی و بعضی کشورهای آمریکایی هر روز در حال افزایش می باشد و ارقام از دو لحاظ در خال افزایش می باشد، هم از نظر تنوع  شکلات و هم میزان حجم .

قیمت انواع شکلات ایرانی ارزان

انواع شکلات ایرانی

برندهای تولید کننده انواع شکلات در کشور ما کم نیستند،و این تولیدکنندگان هر روز انواع مختلفی از شکلات ها در طعم و مزه های متنوع و البته برای مصارف مختلف تهیه و تولید کرده و در اختیار خریداران و مصرف کنندگان انواع شکلات ایرانی قرار می دهند. انواع شکلاتی که در کارخانه های شکلات سازی گوشه و کنار کشور تولید می شود از تنوع بالایی برخودار می باشد و هر یک از این تولیدکنندگان تلاش دارند تا در کنار تنوعی که در محصولات ایجاد می کنند، کیفیت را نیز ارتقاء دهند تا علاوه بر خریداران داخلی شکلات ایرانی ، بتوانند بازارهای فرش بیشتری در خارج از کشور نیز برای تولیدات خود فراهم نمایند. اگر بخواهیم انواع شکلات و یا محصولات این تولید کنندگان شکلات ایرانی را نام ببریم می توانیم به این موارد اشاره کنیم :

 • انواع شکلات تلخ
 • انواع شکلات شیری
 • انواع شکلات سفید
 • انواع شکلات شیرین
 • انواع شکلات مغزدار
 • انواع شکلات ژله ای
 • انواع شکلات چیپسی
 • انواع شکلات تخته ای
 • انواع شکلات مایع
 • انواع دراژه شکلاتی
 • انواع تافی شکلاتی
 • انواع شکلات خرمایی
 • انواع شکلات بیسکوییتی
 • انواع ترافل شکلاتی
 • و موارد بسیار دیگر

قیمت انواع شکلات ایرانی ارزان

کارخانه های تولیدکننده شکلات، انواع تولیدات خود را به روشهای مختلفی به بازار مصرف و خریداران عرضه می کنند تا آنان بتوانند بر اساس هدف و نیاز خود، اقدام به خرید و مصرف انواع شکلات نمایند. نحوه عرضه شکلات به بازار با سطح برند تولید کننده و نیاز مصرف کنندگان ممکن است متفاوت باشد. روشهای عرضه انواع شکلات در بازار می تواند شامل موارد زیر باشد :

 • انواع شکلات کادویی
 • انواع شکلات پذیرایی
 • انواع شکلات کیلویی
 • انواع شکلات فله

قیمت انواع شکلات ایرانی

فیمت انواع شکلات ایرانی، را می توانید از طریق این بازار فروش شکلات در کمترین زمان استعلام نمایید. بازار شکلات ایران ، انواع شکلات ایرانی با کیفیت را برای کلیه خریداران این نوع شکلات ها به قیمت درب کارخانه فراهم نموده است. فیمت و تنوع این شکلاتها  بسیار متفاوت می باشد که مانند هر نوع کالای دیگر می باشد. در بازار شکلات، خریداران با انواع شکلات و قیمت های مختلف رو به رو می شوند و هر کدام را که بخواهند می توانند خریدارای نمایند. قیمت انواع شکلات مرغوب ایرانی به عوامل زیر بستگی دارد :

 • نوع شکلات
 • برند تولید کننده شکلات
 • نحوه عرضه شکلات به بازار
 • نحوه فروش شکلات
 • نوع بسته بندی شکلات
 • وزن شکلات
 • میزان عرضه و تقاضا
 • نوسانات بازار ارز
 • و …….

قیمت انواع شکلات ایرانی ارزان

خرید شکلات ایرانی

خریداران انواع شکلات ایرانی، برای خرید این محصول راههای مختلفی دارند و بسته به هدفی که دارند می توانند یکی از روشهای خرید انواع شکلات ایرانی را انتخاب کرده و از آن طریق تمام شکلات مورد نیاز خود را تهیه و خریداری نمایند. خرید انواع شکلات ایرانی به دو صورت خرده و عمده انجام می گیرد . جهت خرید خرده و جزیی انواع شکلات ایرانی و یا انواع شکلات خارجی باید به فروشگاهها و سوپر مارکتهای سطح شهر مراجعه کرده و شکلات مورد نیاز خود را خریداری نمود.

خریداران عمده و کلی انواع شکلات ایرانی ، با توجه به هدفی که از خرید دارند روشهای زیادی را برای خرید می توانند داشته باشند. یکی از روشهایی که می توان خرید عمده انواع شکلات ایرانی با کیفیت  را با قمت مناسب خریدارای نمود، تهیه و خرید انواع شکلات از نمایندگی شرکت تولید کننده می باشد.راه دیگر خرید عمده انواع شکلات ایرانی، مراکز پخش و شرکتهای واسطه مراجعه نمود و خرید را بدون مسائل و مشکلات ناشی از دوری راه و غیره خرید صورت را انجام دهید. البته از این روش برای خرید انواع شکلات خارجی نیز می توان استفاده کرد .

آخرین روشی که امروزه در حال گسترش است ، خرید اینترنتی انواع شکلات ایرانی و یا انواع شکلات خارجی است که شما در کنار قیمت مناسب خرید می توانید از مسائل و مشکلات روشهای قبلی نیز دور باشید و یک خرید و با صرفه و اقتصادی را تجربه نمایید. فروش عمده انواع شکلات ایرانی و خارجی از طریق فروشگاه اینترنتی و وب سایت های فروش ، می تواند شما را از راههای دیگر خریئ بی نیاز نماید.

قیمت انواع شکلات ایرانی ارزان

قیمت شکلات خارجی

شکلات خارجی از کشورهای مختلف و برندهای تولید کننده متفاوت وارد بازار کشور ما شده و خرید و فروش می شود. این شکلات ها خریداران خاص خود را دارند که گاهی در کنار استفاده از انواع شکلات ایرانی ، شکلات خارجی نیز تهیه و مصرف می نمایند. قیمت انواع شکلات خارجی بسیار متفاوت می باشد و همچنین در ماهها و فصل های مختلف دچار نوسانات پی در پی شده ولی با این حال هستند خریدارانی که با وجود گرانی انواع شکلات خارجی، باز به دنبال خرید این نوع شکلات ها می باشند. قیمت انواع شکلات خارجی در بازار را می توانید از طریق تماس با همکاران ما در مجموعه بازار شکلات ایرانی کسب نمایید. علاوه بر این شما می توانید  در مورد ، تنوع و کیفیت انواع شکلات خارجی و نحوه درخواست خرید و ارسال بار، اطلاعات لازم را از طریق همکاران ما دریافت نمایید

قیمت شکلات کادویی ایرانی

یکی از انواع بسیار محبوب و جذاب شکلات ، که توسط برندهای تولیدی شکلات تهیه و  عرضه می شود، انواع شکلات کادویی می باشد. شکلات کادویی به انواعی از تولیدات کارخانه های شکلات سازی گفته می شود که در بسته بندی های شیک و جذاب و البته در وزن های مختلف به بازار مصرف ارائه داده می شود. شرکتهای تولیدی انواع شکلات ایرانی ، بخشی از تولیدات خود را به شکل انواع شکلات کادویی در طعم و مزه های مختلف وارد بازار مصرف می نمایند.

قیمت انواع شکلات کادویی ایرانی، از قیمت انواع شکلات کادویی خارجی ارزان تر و مناسب تر می باشد. شکلات های کادویی ایرانی از نظر نوع بسته بندی و نوع شکلات و همچنین کیفیت محصول با هم متفاوت می باشند ، و به همین دلیل قیمت انواع شکلات کادویی ایرانی همانند انواع خارجی آن، تفاوت وجود دارد. اگر به دنبال خرید انواع شکلات کادویی ارزان هستید با ما تماس بگیرید.

قیمت انواع شکلات ایرانی ارزان

قیمت شکلات کیلویی ایرانی

شکلات کیلویی ایرانی متنوعی در کارخانه های تولید کننده شکلات ایرانی تولید می شود و این نوع شکلات ها خریداران فراوانی در بازار کشور دارند . قیمت انواع شکلات کیلویی متفاوت می باشد و بستگی به نوع شکلات دارد ، اما از آن جا که این نوع شکلات در حجم بالا و تنوع بسیاری تولید می شود و البته خریداران این شکلات هم در داخل کشور و هم در کشورهای همسایه می باشند به عبارتی تقاضای خرید این نوع شکلات ها بسیار بالا است، قیمت خرید انواع شکلات کیلویی مناسب می باشد، بخصوص که اگر این نوع شکلات ها به صورت فله ای خریداری شود، می تواند بسیار به صرفه باشد. فعالین این حوزه اقتصادی برای کاهش قیمت خرید انواع شکلات کیلویی از خرید عمده استفاده می کنند تا از این طریق بها و قیمت خرید خود را کاهش داده و شکلات را با قیمت ارزان تر خریدارای نمایند.

قیمت شکلات کیلویی ارزان

شکلات کیلویی ارزان قیمت ،از آن دسته شکلات هایی است که مورد درخواست بسیاری از مشتریان داخل کشور و همچنین خریدااران خارج از کشور می باشد که با تولید انواع متنوعی از شکلات کیلویی فله با کیفیت و مرغوب ایرانی در حجم بالا ، و  البته قیمت مناسب و ارزان توانسته ایم پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشیم.

قیمت انواع شکلات ایرانی ارزان

قیمت شکلات کادویی ارزان

خرید شکلات کادویی ارزان قیمت را می توان از طریق مراجعه به مراکز فروش و عرضه کننده تهیه نمود. شکلات کادویی یکی از انواع شکلات بسته بندی شده است که در انواع بسته بندی های ، مقوایی، چوبی، چرمی، هارباکس، فلزی و ظروف کریستالی به بازار مصرف عرضه می گردد و از این طریق، ظاهری شکیل و زیبا به محصول می دهد. جهت خرید انواع شکلات کادویی ارزان قیمت ایرانی و شکلات کادویی خارجی می توانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت شکلات تلخ کیلویی

قیمت شکلات تلخ ، در بازار کشور ما و همچنین بازارهای جهانی از سایر شکلات ها گرانتر می باشد که علت آن استفاده از مقادیر زیاد پودر کاکائو می باشد . قیمت شکلات تلخ کیلویی نیز با توجه به عوامل و شرایط نیز ممکن است متفاوت باشد و خرید فله انواع شکلات تلخ می تواند برای خریداران و دوستداران این شکلات خوشمزه از نظر اقتصادی بسیار به صرفه باشد، چون هزینه بسته بندی را در کارخانه نداشته و قیمت نهایی آن مناسب تر از انواع شکلات تلخ بسته بندی شده می باشد.

قیمت شکلات تلخ درجه یک و مرغوب ، اگر به صورت عمده تهیه و خریدارای شود نسبت به قیمت جزیی و خرده آن می تواند بسیار ارزان تر باشد ، بخصوص اگر از تولیدی و با قیمت دست اول خریدارای شود می تواند بسیار مناسب تر باشد.

قیمت انواع شکلات ایرانی ارزان

قیمت انواع شکلات ایرانی ارزان

خریداران انواع شکلات ارزان ایرانی و انواع شکلات خارجی ارزان قیمت و مناسب می توانند از طریق تماس با همکاران ما در مجموعه، از تنوع محصولات موجود در این بازار فروش کسب اطلاع نموده ، لیست قیمت را به صورت حضوری و یا غیر حضوری دریافت کرده و سپس اقدام به خرید نمایند. خرید از این مرکز فروش می تواند برای شما مزایای بسیاری داشته باشد از جمله این که :

 • خرید انواع شکلات به قیمت درب کارخانه
 • دریافت حدمات مشاوره ای رایگان
 • کاهش هزینه های ناشی از سفر
 • صرفه جویی در وقت
 • ارسال بار در کمترین زمان ممکن
 • سرعت بخشیدن به معاملات
 • و موارد بسیار دیگر
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده انواع شکلات

خرید عمده انواع شکلات زیر قیمت بازار

خرید عمده انواع شکلات زیر قیمت بازار، با توجه به اینکه در کارگاه ها و …

خانه شکلات