خانه شکلات
خانه / پودر کاکائو / فروش پودر کاکائو فله ارزان قیمت به صورت عمده

فروش پودر کاکائو فله ارزان قیمت به صورت عمده

فروش پودر کاکائو  با کیفیت و مرغوب فله با کیسه های ۲۵ کیلو گرمی از طریق این بازار و مرکز خرید اینترنتی شکلات به صورت عمده و با قیمت ارزان برای خریداران عمده سراسر کشور انجام می پذیرد.

یکی از مواد اولیه بسیار مهم و اساسی برای کارخانجات و مراکز تولیدی شکلات و قنادی ها، پودر کاکائو می باشد که تهیه و خرید پودر کاکائو با کیفیت و مرغوب آنهم با قیمت مناسب و ارزان قیمت دغدغه اصلی انان است زیرا می تواند در کیفیت و قیمت تولیدات آنها تأثیر مستقیم داشته باشد.

فروش پودر کاکائو

پودر کاکائو

پودر کاکائو پایه اصلی صنایع و مراکز تولید شکلات در سراسر دنیا می باشد و بدون آن چرخ صنایع شکلات سازی و شیرینی پزی از حرکت باز می ماند. پودر کاکائو بومی مناطق گرمسیری آمریکای مرکزی ، جنوبی و همچنین قاره آفریقا است و از آنجا به تمام نقاط دنیا صادرات می شود . کشورهای پیشرو در صنعت ، دانه درخت کاکائو را به کشور خود وارد کرده و کره کاکائو و دیگر مواد موجود آن را تهیه و استخراج کرده و پودر کاکائو را با کیفیت های متفاوت تهیه و تولید می نمایند و برای صنایع مختلف مورد استفاده قرار می دهند.

فروش پودر کاکائو

انواع پودر کاکائو

پودر کاکائو حاصل از دانه درخت کاکائو بعد از استخراج در انواع  مختلف به پورد تبدیل شده و به بازار عرضه می گردد.  انواع پودر کاکائو به مراحل و عملیاتی که بر روی دانه کاکائو انجام می شود بستگی دارد. به ظور کلی انواع پودر کاکائو عبارتند از :

  • پودر کاکائو طبیعی و یا آلکالایز نشده که به رنگ قهوه ای روشن و طعم تند
  • پودر کاکائو قلیایی شده و یا آلکالاینز شده با رنگ تیره و طعم ملایم

از آنجایی که ایران تولید کننده پودر کاکائو نمی باشد لازم است که این پودر برای صنایع مختلف به کشور واردات شود ، لذا شرکتهای بازرگانی اقدام به واردات انواع پودر کاکائو از کشور های مختلف جهان می نمایند، که این کشورها  عبارتند از :

  • انواع پودر کاکائو مالزی
  • انواع پودر کاکائو هلند
  • انواع پودر کاکائو ایتالیا
  • انواع پودر کاکائو ترکیه

فروش پودر کاکائو

فروش پودر کاکائو فله

فروش پودر کاکائو فله در مراکز تجاری که به صورت عمده کار می کنند صورت می گیرد و خریداران عمده پودر کاکائو فله با مراجعه به مراکز مختلف با توجه به شرایط خود اقدام به خرید پودر کاکائو فله می نمایند.  پودر کاکائو فله در کیسه هایی با وزن ۲۵ کیلو گرمی بسته بندی شده و با بازار عرضه می گردد تا هم قیمت خرید کاهش یابد و هم حمل و نقل آن آسان تر باشد .

فروش پودر کاکائو فله ارزان قیمت از طریق این مرکز فروش عمده شکلات می تواند نیاز مراکز تولبدی و خریداران عمده سراسر کشور  به این ماده اولیه را با قیمت دست اول و ارزان تأمین نماید. خریداران عمده می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش این مجموعه تماس بگیرند.

قیمت فروش پودر کاکائو فله

قیمت فروش پودر کاکائو فله همانند انواع شکلات ایرانی و خارجی ، نوسانات زیادی را تجربه می نماید و این به دلیل شرایط و قیمت ارز در بازار کشور می باشد و این که پورد کاکائو یه محصول وارداتی می باشد که قیمت خرید آن تابع شرایط مختلفی قرار دارد .

خریداران عمده انواع پودر کاکائو فله و با بسته بندی شده ، جهت استعلام قیمت انواع پورد کاکائو و همچینی انواع شکلات های خارجی و ایرانی می توانند با واجد مشاوره و فروش این بازار اینترنتی تماس گرفته و از اخرین قیمت پورد کاکائو، نحوه ثبت سفارش و چگونگی ارسال بار کسب اطلاع نمایند.

فروش پودر کاکائو

مراکز خرید عمده پودر کاکائو

خرید عمده پودر کاکائو توسط مراکز تولیدی شکلات ، شیرنی پزی ها و قنادی ها صورت می گیرد که مقدار قابل توجهی از پودر کاکائو را به صورت فله یا همان کیسه های ۲۵ کیلو گرمی تهیه و خرید می نمایند. خریداران عمده پورد کاکائو برای تهیه و خرید این پودر می توانند از مراکز مختلف تجاری اقدام نمایند که این مراکز تجاری فروش عمده پودر کاکائو فله به قرار زیر می باشند :

  • نمایندگی فروش انواع شکلات و پودر کاکائو
  • مراکز پخش شکلات و  پودر کاکائو
  • فروشگاه اینترنتی عرضه و فروش پودر کاکائو
  • بازار بزرگ شکلات تهران
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نرخ روز پودر کاکائو

نرخ روز پودر کاکائو در بازار تهران

نرخ روز پودر کاکائو در بازار تهران و سایر شهرهای کشور بر اساس لیست های …

خانه شکلات