فروش شکلات
خانه / کره کاکائو / فروش عمده کره کاکائو اصل با قیمت مناسب

فروش عمده کره کاکائو اصل با قیمت مناسب

کره کاکائو اصل و با کیفیت در کیسه های ۲۵ کیلو گرمی با قیمت مناسب و ارزان کارخانه، از طریق این سایت به صورت عمده به فروش می رسد. خریداران سراسر کشور می توانند با ثبت سفارش کره و یا روغن کاکائو مورد نیاز خود را خریداری و طبق قرار در شهر خود دریافت نمایند.

کره کاکائو

کره کاکائو

کره یا روغن کاکائو یک روغن گیاهی اشباع شده است که میزان چربی آن بین ۴۰ تا ۶۰ درصد می باشد. این روغن از دانه درخت کاکائو تهیه و به بازار مصرف عرضه می گردد و نقطه ذوب آن بین ۳۴ تا تا ۳۸ درجه می باشد و به همین دلیل به سرعت در دهان ذوب می شود . مراکز تولیدی شکلات برای تهیه و تولید انواع شکلات مرغوب و با کیفیت خود، از  انواع کره های کاکائو  اصل و با کیفیت استفاده می نمایند.

انواع کره کاکائو

کره کاکائو موجود در بازار کشور، به دو دسته کلی تقسیم می شود که هر یک قیمت خاص خود را دارند، و خریداران با توجه به نوع فعالیت و تولیدات خود می توانند هر یک از انواع کره کاکائو را تهیه و در تولیدات خود به کار ببرند. انواع کره کاکائو شامل موارد زیر می باشد :

  • انواع کره کاکائو ایرانی
  • انواع کره کاکائو خارجی

تقسیم بندی دیگری که برای انواع کره های کاکائو وجود دارد تقسیم به دو دسته : کره کاکائو معطر و ساده می باشد . کره معطر بوی دانه و پودر کاکائو می دهد و برای صنایع غذایی قندی همانند تولیدی انواع شکلات و شیرنی پزی مورد استفاده فراوان قرار میگیرد. کره کاکائو ایرانی و یا خارجی یا به رنگ زرد و یا به رنگ سفید هستند.

کره کاکائو

کره کاکائو اصل

خریداران انواع کره های کاکائو معمولا صنایع غذایی ، بهداشتی، آرایشی و دارو سازی می باشند که برای مصارف تولیدی مختلف خود اقدام به خرید انواع کره های کاکائو می نمایند و کیفیت  محصولات تولیدی این نوع از صنایع به نوع و کیفیت کره و یا روغن کاکائو نیز بستگی دارد ، چنانچه نوع کره و یا روغن کاکائو به کار رفته مرغوب باشد باعث کیفیت محصول و در نتیجه افزایش فروش بیشتر می شود، بنابراین برای برخی از این تولیدکنندگان تهیه و خرید کره یا روغن کاکائو اصل و با کیفیت از اهمیت زیادی برخودار است. در صنایع شکلات سازی ار این کره برای تولید انواع شکلات پذیرایی، انواع شکلات صنعتی استفاده فراوان می شود.

کارخانه داران و خریداران عمده انواع کره های کاکائو برای داشتن یک خرید مطمئن و با صرفه بهتر است خرید خود را از فروشگاه معتبر انجام دهند تا بتوانند کره های کاکائو اصل و مرغوب را خریداری نمایند زیرا هستند کسانی که روغن کاکائو را با دیگر انواع روغن های گیاهی مخلوط کرده و با قیمت گران در بازار مصرف عرضه می نمایند.

کره کاکائو

خرید کره کاکائو

بهترین راه برای خرید کره یا روغن کاکائو اصل و با کیفیت ، استفاده از سایت های فروش این محصول می باشد . شرکتهای تأمین مواد اولیه شکلات و شیرنی پزی قادر هستند انواع روغن کاکائو به همراه پودر کاکائو و جانشین کره کاکائو را به صورت مستقیم و با قیمت کارخانه در اختیار کارخانه داران و تولیدکنندگان قرار دهند . این شرکتها برای سهولت کار و دسترسی بهتر خریداران ، اقدام به راه اندازی سایت فروش آنلاین نموده تا خریداران سراسر کشور قادر باشند تمام مواد اولیه مورد نیاز خود را به راحتی تهیه و خریداری نمایند.

قیمت کره کاکائو

کره کاکائو همان طور که در سطور فوق عنوان گردید در انواع مختلف ایرانی و خارجی می باشد و هر یک از این تولیدات کیفیت خاص خود را دارند و در نتیجه هر یک از آنها قیمت خاص خود را دارند . کره های کاکائو خارجی  همانند پودر کاکائو ، با قیمت گران تر در بازار وجود دارد که بسیاری از صنایع قادر به تهیه و خریداری آن نیستند و کره های کاکائو ایرانی با قیمت مناسب تر می باشد و البته بین کره های کاکائو ایرانی نیز تفاوت قیمت دیده می شود که همان عامل تفاوت کیفیت دلیل این موضوع می باشد. به طور کلی ، قیمت این محصول به عوامل زیر بستگی دارد:

  • داخلی و یا وارداتی بودن
  • نرخ روز ارز
  • میزان تقاضای بازار مصرف
  • نوع برند
  • کیفیت
  • نحوه خرید

کره کاکائو

فروش عمده کره کاکائو اصل با قیمت مناسب

خریداران و تولید کنندگان برای تهیه و خرید انواع کره و یا روغن کاکائو اصل و با کیفیت می توانند از طریق بازار فروش آنلاین کشوری بهسانا، تمام انواع کره مورد نیاز خود به همراه دیگر مواد اولیه همچون، اسانس ها، پودر کاکائو، روغن های جانشین کره کاکائو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب و ارزان کارخانه در کمترین زمان ممکن خریداری کرده و بار خریداری شده را در اسرع وقت در شهر و یا محل کارخانه خود دریافت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات