خانه شکلات
خانه / شکلات پذیرایی / فروش صادراتی شکلات پذیرایی ایرانی

فروش صادراتی شکلات پذیرایی ایرانی

فروش صادراتی شکلات پذیرایی ایرانی در انواع طعم، فله ای در کارتن های ۴ تا ۶ کیلو گرمی با بهترین کیفیت و ارسال مستقیم از درب کارخانه در کمترین زمان .

شکلات های پذیرایی ایرانی با توجه به تنوع و کیفیت بالا توانسته اند در کشورهای همسایه و دیگر کشورهای دور و نزدیک خریداران و طرفداران خاص خود را داشته باشند. کیغیت و قیمت رقابی این دسته از محصولات نظر بسیاری از عمده فروشی های شکلات را به سمت خود جلب کرده است.

فروش صادراتی شکلات پذیرایی

فروش صادراتی شکلات پذیرایی

فروش صادراتی شکلات پذیرایی به صورت فله ای کارتنی انجام می گیرد. که  این کارتن های در وزن های ۴ تا ۶ کیلو گرمی است و معمولا هر کارتن دارای یک طعم خاص می باشد . برخی از برندهای تولیدی دسته ای از شکلات های پذیرایی خود را به صورت میکس که شامل تمام مزه های می باشد را روانه بازار می نمایند.

فروش صادراتی شکلات پذیرایی ایرانی از این جهت مورد توجه بازارهای خارجی قرار گرفته است که مواد اولیه مورد استفاده در تولید این دسته از محصولات از جمله پودر و کره کاکائو، از بهترین محصولات وارداتی بازار ایران هستند . بنابراین کیفیت انواع شکلات ایرانی دلیل موفقیت برای فروش داخلی و صادراتی محصول است.

نمایندگی فروش مستقیم شکلات پذیرایی

فروش صادراتی شکلات پذیرایی

خرید از نمایندگی فروش مستقیم شکلات پذیرایی برای صادرات و یا  پخش چند ویژگی برای مشتریان و تجار به همراه دارد که بسیار مهم هستند. مزایای خرید از نمایندگی فروش مستقیم شکلات های پذیرایی ایرانی می تواند شامل موارد زیر باشد :

 • دربافت محصول با کیفیت
 • خرید با قیمت درب کارخانه
 • ارسال مستقیم از کارخانه
 • تضمین اصل و کیفیت
 • تازگی و تاریخ اعتبار بالا
 • تحویل محصول طبق قرارداد
 • و موارد بسیار دیگر

شکلاتهای پذیرایی ایرانی از تنوع بالایی برخودار هستند و برای خریداران عمده تهیه و تأمین می تواند بسیار سخت باشد . لذا شما می توانید در هر شهری که هستید از طریق راه های ارتباطی که در این سایت درج شده است درخواست خود را اعلام کرده و اطلاعت تکیملی را کسب نمایید.

خرید انواع شکلات تخته ایفروش صادراتی شکلات پذیرایی

خرید انواع شکلات تخته ای تلخ ، کاکائویی۳ کیلویی و یا دیگر انواع شکلات تخته ای میوه ای و شیری مهم ترین خریدهای کارگاه های تولیدی و لوازم قنادی فروش ها برای تولید محصولات شکلاتی است، در این بین شکلات تلخ تخته ای یکی از پرفروش ترین شکلات های تخته ای است که اگر در زمان تولید از مواد اولیه مرغوب همچون  پودر کاکائو استفاده شود تبدیل به یکی از بهترین های موجود در بازار می شود.
برای خریداران عمده  این مجموعه بهترین تامین کننده انواع شکلات های تلخ خواهد بود ، زیرا که تامین کننده مواد اولیه تولید کنندگان این محصول نیز می باشیم پس در این بین رابطه ای مستقیم بین خریدار و تولید کننده صورت خواهد گرفت.

مراکز فروش انواع شکلات ایرانی

مرکز فروش انواع شکلات در شهرهای مختلف ایران به مراکزی گفته می شود که قابلیت تامین و فروش انواع شکلات های تولید شده در سراسر کشور را به صورت مستقیم و با قیمت ارزان داشته باشد. امروزه با تولید انواع شکلات با کیفیت ایرانی و ایجاد تنوع در تولید و بسته بندی ، ایران توانسته در بازارهای داخلی و خارجی به بهترین شکل حضور یاقته و برای کشورهای دیگر یک رقیب حرفه ای باشد .

انواع شکلات پذیرایی ایرانی مناسب فروش صادراتی

فروش صادراتی شکلات پذیرایی

شکلات پذیرایی در انواع مختلفی تولید می شود . برندها و شرکتهای تولید کننده در این زمینه بسیار هستند . فروش صادراتی انواع شکلات پذیرایی بیشتر مربوط به برندها و کیفیت های خاصی می باشد . تولید کنندگان شکلات برای آن که بتوانند محصولات خود را در بازارهای صادراتی عرضه نمایند ، شرایط و استاندارهای خاصی را نظر می گیرند. با این وجود بهترین انواع شکلات های پذیرایی مناسب بازارهای خارجی شامل موارد زیر می باشد :

 • انواع شکلات تلخ
 • انواع شکلات شیری
 • انواع شکلات کاکائویی
 • انواع شکلات مغزدار
 • انواع شکلات میکس
 • انواع شکلات دراژه
 • انواع شکلات تافی
 • انواع شکلات سفید
 • و موارد دیگر

تولید کننده  انواع شکلات پذیرایی

فروش صادراتی شکلات پذیرایی

کارخانه تولید کننده شکلات پذیرایی علاوه بر تولید این شکلات دیگر انواع شکلات را نیز در خط تولید خود دارد . از آنجا که سلایق خریداران در بازار متنوع می باشد ، تولید کننده نیز انواع متنوعی از طعم و مزه را در تولیدات خود لحاظ می نماید تا پاسخگوی نیاز بازار باشد . علاوه بر ایجاد تنوع در طعم و مدل ، شکلات ها در انواع مختلفی از قیمت نیز تهیه می شوند. خریداران داخلی و خارجی با توجه به بودجه و سلیقه خود می توانند انواع مختلفی از شکلات پذیرایی ارزان قیمت و البته گران قیمت را تیهه و خریداری نمایند.

قیمت و محل بارگیری انواع شکلات پذیرایی صادراتی

بهترین قیمت فروش انواع شکلات پذیرایی در بازار را برای صادرات و پخش ما به مشتریان خود پیشنهاد می دهیم و محل بارگیری از تهران است و به تمام مرزهای کشور ارسال بار خواهیم داشت.
برای خرید انواع شکلات پذیرایی از همین حالا با ما در ارتباط باشید تا د ر لیست مشتریان این دسته از محصولات با کیفیت  ایرانی برای صادرات قرار گیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پخش شکلات

نمایندگی پخش شکلات پذیرایی فله ایرانی

نمایندگی پخش شکلات پذیرایی فله و دیگر انواع شکلات ایرانی نقش مهمی در معاملات بازار …

خانه شکلات