فروش شکلات
خانه / شکلات کادویی / فروش شکلات کادویی مرداس

فروش شکلات کادویی مرداس

فروش شکلات کادویی مرداس با بهترین کیفیت و قیمت ممکن از طریق این مجموعه به صورت گسترده آغاز گردیده است. شکلات مرداس یک برند معروف و با کیفیت ایرانی است که انواع شکلات را به صورتهای مختلف کادویی و غیر کادویی به بازار مصرف ارائه می دهد و یک رقیب سر سخت برای برندهای شکلات خارجی محسوب می شود.

شکلات کادویی

کارخانه تولیدی شکلات ، بخشی از خط تولید خود را به تولید انواع شکلات در بسته بندیهای جذاب و چشم نوار اختصاص می دهد تا از این طریق بتواند بخش بزرگی از نیاز خریداران به انواع شکلات کادویی را بر طرف نماید. شکلات های کادویی تولیدی در کارخانه های شکلات سازی ایرانی و یا خارجی در انواع مختلف طعم و مزه هستند تا خریداران با هر نوع ذائقه و سلیقه ایی بتواانند از خرید و خوردن آن لذت ببرند. انواع شکلات کادویی تولیدی برندهای شکلات سازی شامل موارد زیر می باشد که عبارتند از :

 • انواع شکلات شیری کادویی
 • انواع شکلات میکس کادویی
 • انواع شکلات تلخ کادویی
 • انواع شکلات مغزدار کادویی
 • انواع دراژه کادویی
 • انواع تافی کادویی

فروش شکلات کادویی مرداس    فروش شکلات کادویی مرداس

شکلات مرداس محصول کدام کشور است؟

در بازار با انواع مختلف شکلات ، تافی و دراژه مواحه می شویم که هر یک از نظر کیفیت و قیمت با دیگر انواع  موجود در بازار تفاوت بسیار دارد. شکلات از آن دسته خوراکی هایی است که مورد استفاده تمام گروه های سنی قرار گرفته و می تواند در سلامت و کیفیت زندگی مصرف کننده اهمیت بسیار داشته باشد، پس در انتخاب و مصرف آن باید دقت بسیار کرد. به طور کلی در بازار کشور ما دو دسته شکلات و یا محصولات شکلاتی وجود دارد که عبارتند از :

گاهی خریداران به اشتباه فکر می کنند که تنها محصولات خارجی هستند که از کیفیت بالا برخودار هستند در صورتی که در میان تولید کنندگان داخلی نیز محصولات خوب و با کیفیت بسیار وجود دارد که برای خیلی از افراد ناشناخته می باشد و گاهی پیش می آید که با شنیدن نام برند آن را یک محصول خارجی محسوب می نمایند. برند مرداس یکی از برندهای معتبر و با کیفیت است که تولید کشور خود ما می باشد و با توجه به عمر کوتاهی که دارد توانسته  در بازار داخلی جایگاه خود را بدست آورد و به کشورهای مختلف نیز صادرات کرده و یا نمایندگی تأسیس نماید. آنچه که باعث تفاوت مرداس با دیگر تولیدات داخلی می شود آن است که این برند به دنبال افزایش کیفیت محصولات خود است و البته نوآوری و خلاقیت را نیز همراه با کیفیت برای تولید به کار برده است.

فروش شکلات کادویی مرداس

شکلات کادویی مرداس

شکلات کادویی یکی از مدل های متنوع عرضه انواع شکلات به بازار است که توسط برندها و شرکتهای شکلات سازی تهیه و روانه بازار مصرف می شود. شکلات کادویی تولید شده می تواند در انواع و اقسام زیادی باشد تا خریداران بتوانند به توجه به مراسم و یا بودجه خود آن را تهیه و استفاده نمایند. معمولا ، برندهای شکلات سازی برای مناسبتهای خاص کشور و منطقه خود شکلات کادویی خاصی را طراحی و به بازار مصرف عرضه می نمایند . کارخانه های شکلات سازی مرداس نیز بخشی از محصولات خود را به صورت شکلات کادویی وارد بازار مصرف می کند که ترکیبی از خلاقیت و زیبایی را با خود به همراه دارد . چند نمونه از انواع شکلات کادویی مرداس عبارتند از  :

 •  شکلات کادویی ماهورا
 • شکلات کادویی ویان
 • شکلات کادویی زیگورات
 • شکلات کادویی دیاموند
 • شکلات کادویی سوین
 • شکلات کادویی لاو استوری
 • شکلات کادویی گل صورتی
 • شکلات کادویی شوکو رز
 • شکلات کادویی کریستال
 • و موارد بسیار دیگر

فروش شکلات کادویی مرداس

 

فروش شکلات کادویی مرداس

فروش شکلات کادویی مرداس به صورت عمده و با قیمت مناسب فرصت بی نظیری است برای خریداران عمده و تاجران این حوزه تا بتوانند ، تمام شکلات کادویی مورد نیاز خود با قیمت مناسب خریداری کرده و از حاشیه سود مناسبی بهره مند شوند. برند مرداس  برای فروش محصولات تولیدی خود و همچنین  انواع شکلات کادویی  خود و رساندن آن به دست مصرف کننده اقدامات و تدارکات خاصی را در نظر گرفته است که عبارتند از :

 • نمایندگی فروش شکلات مرداس
 • سایت و فروشگاه اینترنتی فروش شکلات مرداس
 • مرکز پخش شکلات مرداس
 • فروش مستقیم شکلات مرداس

فروش شکلات کادویی مرداس

نمایندگی فروش محصولات مرداس

نمایندگی فروش شکلات کادویی مرداس و همچنین دیگر محصولات مرداس، در شهرهای مختلف کشور ، قادر است تمام محصولات تولیدی این برند را در کمترین زمان ممکن را با قیمت مناسب در اختیار خریداران و دوستداران آن قرار دهد. همچنین خریداران عمده می توانند از طریق نمایندگی ، تمام محصولات مورد نیاز تجارت خود را به صورت عمده خریداری کرده و از حاشیه سود خوبی بهره مند شوند. چنانچه نمایندگی مرداس در شهر و منطقه شما وجود ندراد می توانید از نزدیکترین نمایندگی به شهر خود اقدام کرده و اقلام مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

خرید اینترنتی محصولات مرداس

با ورودی فناوری ارتباطات به دنیای تجارت و داد و ستد، شکل سنتی این معاملات در حال تعییر می باشد و امروز شاهد گسترش فروشگاه اینترنتی و یا وب سایت های فروش کالاهای مختلف در سطح دنیا هستیم . برند مرداس نیز از این فناوری بهره برده و محصولات تولیدی خود را از طریق اینترنت به مشتریات خود در سراسر کشور و دنیا عرضه کرده تا خریداران و دوستداران بتوانند به راحتی اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایند. از طریق این فروشگاه و یا وب سایت شما می توانید از تنوع محصولات آگاه شده، لیست قیمت را به صورت مجازی دریافت کرده و اقدام به خرید نمایید. فروش شکلات کادویی مرداس نیز از طریق این فروشگاه اینترنتی همانند دیگر محصولات مرداس با قیمت مناسب و به صورت عمده و یا خرده قابل انجام می باشد.

فروش شکلات کادویی مرداس

فیمت شکلات تلخ کیلویی مرداس

کارخانه تولیدی شکلات مرداس، انواع مختلف شکلات را به صورتهای متفاوت وارد بازار مصرف می کند یکی از این تولیدات پر طرفدار ، شکلات تلخ مرداس می باشد که علاوه بر کادویی به شکل کیلویی نیز عرضه می گردد. شکلات تلخ مرداس با درصدهای مختلف تهیه می شود که این درصدها عبارتند از :

 • شکلات تلخ ۴۰ درصد مرداس
 • شکلات تلخ ۵۵ درصد مرداس
 • شکلات تلخ ۷۰ درصد مرداس
 • شکلات تلخ ۸۵ درصد مرداس

شکلات کیلویی در برندهای تولید کننده شکلات با وزنهای مختلف تهیه می شود تا به خریداران این امکان را بدهد تا به هر میزانی که نیاز دارند و یا بودجه آنها اجازه می دهد اقدام به خرید انواع شکلات نمایند. قیمت شکلات تلخ کیلویی مرداس از قیمت فروش شکلات کادویی مرداس ، ارزان تر و مناسب تر می باشد ، چرا شکلات کیلویی هزینه بسته بندی کمتری نسبت به شکلات های کادویی دارند و در نتیجه قیمت نهایی تولید آنها پایین تر از قیمت فروش شکلات کادویی مرداس و یا هر برند دیگر است و در نتیجه برای مصرف کنندگان به جهت پذیرایی و یا استفاده در حجم بالا از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد.

فروش شکلات 87

خرید شکلات ایرانی

در گذشته بازار شکلات کادویی و دیگر انواع شکلات در دست تولیدکنندگان خارجی شکلات قرار داشت و تعداد محدودی کارخانه کوچک در کشور وجود داشت که به تولید انواع آبنبات و شکلات می پرداختند، اما امروزه در گوشه و کنار کشور کارخانه های کوچک و بزرگ شکلات سازی وحود دارد که انواع مختلف شکلات و تافی را تولید و بخش بزرگی از نیاز کشور را تأمین می کنند. این کارخانه های شکلات سازی به دلیل تنوع تولیدات و همچنین کیفیت محصولات علاوه بر بازار داخلی، به بازار کشورهای همسایه و همچنین بازار کشورهای اروپایی و آسیایی راه پیدا کرده و همچنان به پبشرفت خود ادامه می دهند.

خرید شکلات ایرانی این فرصت را به اقتصاد رو به رشد کشور می دهد تا چرخ کارخانه های تولیدی به گردش ادامه دهد و آنان بتوانند بر تنوع و کیفیت محصولات خود افزدوه و بازارهای بیشتری را دست آورده و برای کشور ارزآوری به همراه داشته باشند ، پس با حمایت از کارخانه های شکلات سازی داخلی آنان را در این راه حمایت نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات