فروش شکلات
خانه / شکلات سنگی / فروش شکلات سنگی با قیمت کارخانه

فروش شکلات سنگی با قیمت کارخانه

فروش شکلات سنگی با کیفیت و مرغوب ایرانی با قیمت کارخانه را می توانید از این بازار فروش اینترنتی در سراسر کشور با تضمین اصل و کیفیت خریداری نمایید.

شکلات سنگی یکی از انواع شکلات ارزان قیمت ، تولیدی برندهای مختلف شکلات سازی می باشد ، که به دلیل ظاهر و طعم متنوعی که دارد توانسته در مدت کوتاهی، بازار خرید و فروش بسیار خوبی را برای خود فراهم نماید.

فروش شکلات سنگی

شکلات سنگی

شرکتها و مراکز تولیدی شکلات، انواع مختلفی از تنقلات خوشمزه را تهیه و به بازار مصرف عرضه می نمایند ، که یکی از آنها شکلات سنگی است. شکلات سنگی به شکلات هایی گفته می شود که از نظر اندازه و شکل شبیه به سنگ می باشند . این برندها تلاش دارند تا با شبیه سازی شکلات به سنگ های مختلف در طبیعت ، نظر خریداران را به سمت تولیدات چذاب خود جلب نمایند، و جالب است بدانید که توانسته اند به این هدف خود دست یابند.

انواع شکلات سنگی کدامند؟

در بازار شکلات ، انواع مختلفی از شکلات ها در طعم و مزه های مختلف و البته دسته های متفاوت وجود دارد تا خریداران قادر به انتخاب انواع شکلات مورد علاقه خود باشند. برندهای شکلات سازی در کشور ما ، توانسته اند در تولید انواع شکلات سنگی موفق عمل نمایند به طوری که می توانیم انواع مختلفی از این شکلات ها را خریداری و از خوردن آن لذت ببریم . انواع شکلات سنگی می تواند شامل موارد زیر باشد :

  • انواع شکلات سنگی تلخ
  • انواع شکلات سنگی توت فرنگی
  • انواع شکلات سنگی پرتغالی
  • انواع شکلات سنگی شیرین
  • انواع شکلات سنگی کاکائویی
  • و ……………

هر یک از شکلات های سنگی نام برده در فوق می توانند شامل دسته های زیادی شوند : مانند دسته بندی از نظر اندازه و دسته بندی از نظر شکل ظاهری. شکلات سنگی از نظر شکل ظاهری مانند رودخانه ای و دریایی که مورد توجه و علاقه بسیاری از افراد قرار دارد.

فروش شکلات سنگی

شکلات سنگی رودخانه ای

شکلات سنگی رودخانه ای شاید بتوان گفت جذاب ترین نوع شکلات است که طرفداران بسیاری زیادی دارد که از آن برای مصارف مختلف تزئین کیک و دسر و ژله استفاده بسیار می شود. عرضه انواع شکلات سنگی رودخانه ای مدت کوتاهی است  که با استفاده از خلاقیت و نوآوری سازندگان شکلات، وارد بازار مصرف شده است اما توانسته  به سرعت مورد توجه و استفاده در مصارف مختلف  بسیار قرار گیرد.

فروش شکلات سنگی با قیمت کارخانه

شکلات سنگی جزو دسته انواع  شکلات ارزان قیمت می باشند و  بازار خرید و فروش بسیار خوبی دارند به طوری که علاوه بر بازار داخلی کشور، به کشورهای مختلف همسایه نیز صادرات می شود. فروش شکلات سنگی به صورت های مختلف عمده و خرده انجام می شود و خریداران بر اساس میزان نیازی که دارند اقدام به خرید این شکلات های زیبا و خوشمزه می نمایند.

این سایت و فروشگاه اینترنتی به منظور عرضه انواع شکلات ارزان قیمت در بازار شکلات سطح کشور، اقدام به فروش شکلات سنگی با کیفیت و مرغوب نموده است . خریداران عمده این شکلات می توانند انواع این شکلات را با قیمت کارخانه خریداری کرده و در محل و شهر خود دریافت نمایند و به حاشیه سود مورد نظر خود دست یابند.

فروش شکلات سنگی

قیمت فروش شکلات سنگی

همان طور که در سطور فوق اشاره شد، انواع شکلات سنگی ، جزو شکلات های ارزانی است که در برندها و شرکتهای تولیدی شکلات تهیه و به بازار وارد می شود، و به دلیل قیمت ارزان  ، بازار فروش شکلات سنگی در شهرهای مختلف کشور رونق بسیاری دارد و خریداران زیادی به دلیل گران بودن سایر شکلات های داخلی و خارجی ، ترجیح می دهند از انواع شکلات سنگی در طعم و مزه های مختلف استفاده نمایند.

قیمت فروش شکلات سنگی هر چند ارزان است ولی قیمت انواع آن با یکدیگر تفاوت دارد که این تفاوت می تواند ناشی از موارد زیر باشد :

  • نوع برند شکلات سنگی
  • نوع شکلات سنگی
  • نحوه عرضه شکلات
  • نحوه فروش شکلات

 

فروش عمده شکلات سنگی فله

برندهای مختلف به تولید انواع شکلات سنگی در طرح و مزه های مختلف می پردازند و هر یک تلاش دارند تا شکلات سنگی خوش طعم و با شکل و اندازه سنگ های موجود در طیبعت را به بازار عرضه نماید.

انواع شکلات سنگی کاربردهای مختلفی در تولید صنایع غذایی قندی دارند و در کارگاه ها و قنادی های کوچک و بزرگ برای مصارف گوناگون از آن بهره می برند، لذا مراکز تولید شکلات سنگی ، بیشتر تولیدات خود را به صورت فله به بازار مصرف عرضه می نمایند تا هم قیمت مناسب باشد و همین که خریداران به هر میزان که لازم دارند خریداری نمایند.

بازار شکلات بهسانا با توجه به کاربرد زیاد و تنوع شکلات های سنگی ، انواع این شکلات سنگی فله را به صورت عمده در اختیار خریداران عمده در سراسر کشور قرارمی دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش شکلات سنگی فله

فروش شکلات سنگی فله ایرانی

فروش شکلات سنگی فله ایرانی در بسته های ۳ کیلویی و در قالب کارتن ۱۲ …

خانه شکلات