فروش شکلات
خانه / شکلات چیپسی / فروشنده شکلات چیپسی با کیفیت

فروشنده شکلات چیپسی با کیفیت

فروشنده شکلات چیپسی با کیفیت

شکلات چیپسی با کیفیت یکی از پر استفاده ترین نوع شکلات صنعتی می باشد که بازار خرید و فروش بسیار خوب و پر رونقی دارد. فروشنده شکلات چیپسی با کیفیت ، این شکلات را با تنوع بسیار تولید و به روشهای مختلفی به بازار عرضه می کند تا خریداران بتوانند به راحتی آن را تهیه نمایند.

شکلات صنعتی

آیا واژه شکلات صنعتی را شنیده اید؟ آیا از کاربردهای شکلات صنعتی آگاهی دارید؟ کارخانه تولیدی شکلات، انواع گوناگونی از شکلات را تولید و روانه  بازار مصرف می کند. گاهی این کارخانه های تولیدی تنها به تولید انواع شکلات های خاصی اختصاص دارند و تنها شکلات خاص با کاربرد خاصی را تولید می کنند.

فروشنده شکلات چیپسی با کیفیت

یکی از انواع شکلات هایی که در کارخانه های شکلات سازی تولید می شود به شکلات صنعتی معروف می باشد. شکلات صنعتی به شکلات و یا شکلات هایی گفته می شود که در بخش های دیگر صنایع غذایی برای تولید مورد استفاده قرار می گیرد و برای استفاده به صورت معمولی نمی باشد. شکلات صنعتی بسته به نوع کاربردی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • انواع روکش شکلاتی
 • انواع سس شکلاتی
 • انواع شکلات تخته ای
 • انواع شکلات چیپسی
 • انواع شکلات مایع

فروشنده شکلات چیپسی با کیفیت

شکلات چیپسی

چیپس شکلات یکی از انواع شکلات صنعتی می باشد که توسط کارخانه  تولیدی شکلات صنعتی تهیه و به بازار عرضه می گردد. شکلات چیپسی و یا به عبارتی دیگر چیپس شکلات، به نوعی از شکلات گفته می شود که به تنهایی قابل مصرف نمی باشد و برای مصارف دیگر تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. شکلات چیپسی از نظر طعم به چند دسته مختلف تقسیم می شود که عبارتند از:

 •  تلخ
 •  شیرین
 •  شیری
 •  سفید
 •  تیره
 •  دو رنگ
 •  کره بادام زمینی
 •  کره فندق

فروشنده شکلات چیپسی با کیفیت

شکلات چیپسی در اندازه های مختلفی تولید می شود چرا که بعضی از تولیدات که به این ماده نیاز مند هستند ، بایداز اندازه خاصی از این شکلات استفاده کنند تا محصول از کیفیت و ظاهر خوبی برخودار باشد.  اندازه های مختلف شکلات چیپسی که تولید می شود عبارتند از :

 • شکلات  اشکی
 • شکلات  گرد
 • شکلات  ساچمه ای
 • شکلات  درشت
 • شکلات  ریز

فروشنده شکلات چیپسی با کیفیت

شکلات چیپسی مقاوم به حرارت

یکی از انواع شکلات چیپسی که تولید و روانه بازار مصرف می شود شکلات چیپسی مقاوم به حرارت و یا شکلات چیپسی نسوز می باشد. شکلات چیپسی مقاوم به حرارت (Chocolate fireproof chips) همان طور که از نام ان پیداست نسبت حرارت و گرمای زیاد مقاومت داشته  نمی سوزد بنابراین برای استفاده در انواع مخصولاتی که داخل فر می روند مناسب می باشد. هر چه کیفیت شکلات چیپسی نسوز بیشتر باشد حرارت و مدت ماندگاری بیشتری را در فر می تواند تحمل کند و محصول بدست آمده از کیفیت و ظاهر بهتر و زیباتری برخودار خواهد بود.

چیپس شکلات نسوز از کاکائو خالص و شکر تشکیل شده و هر چه درصد کاکائو بیشتر باشد شکلات درجه حرارت بیشتری را تمحل کرده و نمی سوزد بر عکس چنانچه کیفیت شکلات نسوز پایین باشد شکلات تغییرحالت داده می سوزد که در نتیجه ان طعم و شکل محصول کیفیت خود را از دست می دهد.

فروشنده شکلات چیپسی با کیفیت

شکلات چیپسی با کیفیت

شکلات یکی از تنقلات پر طرفدار می باشد که مورد علاقه تمام اعضای خانواده بخصوص کودکان می باشد، پس باید در هنگام خرید و تهیه این ماده غذایی توجه کافی به کیفیت آن صوورت گیرد. شکلات های چیپسی نیز به عنوان یک ماده مکمل که برای تزئین و یا ماده اولیه در صنایع شیرین و کیک یزی مورداستفاده قرار می گیرد باید از کیفیت قابل قبولی برخودار باشد و چنانچه این محصول فاقد کیفیت لازم باشد مواد خوراکی تولید شده از آن نیز بدون کیفیت خواهد بود .

شکلات های چیپسی با کیفیت دارای طعم و عطر مناسب بوده و چنانچه مقاوم به حرارت و نسوز باشد می تواند فرم و طعم خود را حفظ کرده و کیفیت خود را از دست نمی دهد. اما چنانچه چیپس شکلات فاقد کیفیت لازم باشد محصولات تولید شده از آن نیز از کیفیت مناسب برخودار نبوده و ارزش غذایی محصول کاهش یافته و چنین محصولی از فروش قابل قبولی برخودار نخواهد بود.

فروشنده شکلات چیپسی با کیفیت

کیک با شکلات چیپسی

یکی از انواع کاربرد شکلات های چیپسی تهیه و پخت کیک با استفاده از چیپس شکلات است. در تهیه این نوع از کیک ها، شکلات چیپسی در دو حالت قابلاستفاده می باشد که این دو حالت عبارتند از :

 •  برای تزئین کیک
 •  برای داخل کیک

برای تزئین کیک از شکلات های چیپسی معمولی استفاده می شود که در مراحل آخر به کیک اضافه شده و تنها برای تزئین و زیبایی کیک می باشد ولی در تهیه برخی از کوکی ها و کیک ها، شکلات چیپسی برای داخل مورد استفاده قرار گرفته و چیپس شکلات همراه با مواد کیک و یا کوکی وارد فر می شود ، بنابراین برای این مورد باید از شکلات چیپسی نسوز و یا مقاوم به حرارت استفاده کرد تا شکلات دچار سوختگی نشود و حالت و طعم خود را به خوبی حفظ کند. کیک با چیپس شکلات علاوه بر زیبایی ظاهری که دارد ، از طعم خوبی برخوردار است و مورد علاقه بیشتر افراد می باشد و بازار خرید و فروس پر رونقی دارد.

فروشنده شکلات چیپسی با کیفیت

فروشنده شکلات چیپسی با کیفیت

فروشنده شکلات چیپسی ، تلاش دارد تا این شکلات را با بهترین کیفیت ممکن تهیه کرده و با قیمت بسیار مناسب در اختیار خریداران آن قرار دهد. از آن جا که این محصول مورد استفاده برای تولید کنندگان است و آنها مایل به خرید عمده این محصول می باشند، فروشنده، انواع مختلف این شکلات را به صورت عمده و با قیمت بسیار مناسب عرضه می کند و برای خریداران عمده این محصول تخفیفات بسیار خوبی در نظر گرفته و آنها میتوانند محصول خریداری شده را درب کارگاه و یا کارخانه خود تحویل بگیرند.

فروشنده شکلات چیپسی با کیفیت

فروشنده شکلات چیپسی با کیفیت، برای رفاه بیشتر و سرعت بخشیدن به معاملات در این حوزه، فروشگاه اینترنتی شکلات چیپسی را دایر نموده است تا خریداران به صورت آنلاین بتواند از تنوع و قیمت محصولات اطلاع کسب کرده و ثبت سفارش و خرید نمایند ، علاوه بر این خریداران می توانند از مشاوره رایگان همکاران ما در این مجموعه نیز بهره مند می شوند ، همکاران ما شما را تا یک خرید خوب و به صرفه همراهی خواهند کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین شکلات های چیپسی

پخش کننده بهترین شکلات های چیپسی

بهترین شکلات های چیپسی با کیفیت را می توانید ، با قیمتی بسیار مناسب و …

خانه شکلات