فروش شکلات
خانه / شکلات پذیرایی / عرضه کننده شکلات پذیرایی ایرانی

عرضه کننده شکلات پذیرایی ایرانی

عرضه کننده شکلات پذیرایی ایرانی در تمامی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی معتبر کشور، انواع شکلات پذیرایی ایرانی و انواع دیگر شکلات خارجی را با صرف کمترین هزینه، با بهترین کیفیت به فروش میرساند. خریداران این محصولات می توانند با همکاران و مشاوران ما در این مجموعه تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایند.

تاریخچه شکلات

شکلات در اصل بومی آمریکای جنوبی و مرکزیست. و قدمت کشت و استفاده از آن به بیش از دو هزار و پانصد سال پیش باز میگردد. دانشمندان با تجزیه ی شیمیایی ظروف آن دوران، اثراتی از استفاده از شکلات به عنوان یک نوشیدنی یافته اند. یافته ها نشان میدهد که این نوشیدنی شکلاتی باستانی، خواص دارویی داشته و برای درمان بیماریهای مختلف از جمله موارد زیر استفاده می شده است.

  • افسردگی ها
  • ناراحتی ها
  • مشکلات قلبی
  • مشکلات عروقی

عرضه کننده شکلات پذیرایی ایرانی

در هندوراس نزدیک به هزار و صد سال پیش از میلاد مسیح هم این میوه کاشته و استفاده ی خوراکی داشته است. شکلات و میوه ی کاکائو به علت سختی ای که در کشت و تولید داشت، نوعی کالای لوکس و حتی نوعی واحد پول در آمریکای مرکزی به حساب میامده است.

پس از کشف قاره ی آمریکا توسط کریستف کلمب و همراهانش، زمانی که او و خانواده اش برای چهارمین بار به سوی قاره ی تازه یافته شده میرفتند، قایقی با بار پر از شکلات و کاکائو یافتند که بعداً آن را به خانه برگرداندند و به اروپا محصولی جدید معرفی کردند.

شکلات پذیرایی ایرانی
پس از فاتحان اسپانیایی بسیاری هم این محصول را به عنوان پیشکش خدمت پادشاهان و ملکه های خود برگرداندند که در اندک زمانی موجب رونق مصرف این خوراکی به خصوص پیش اشراف زادگان و درباریان شد.آن زمان، یعنی حدود سده ی هفده میلادی، شکلات کالایی بسیار لوکس و گران قیمت بود.

عرضه کننده شکلات پذیرایی ایرانی

پس از آن در سال هزار و هفتصد و بیست و نه میلادی، فردی به نام واتر چارج اولین کسی بود که فکر تولید شکلات به شکل انبوه به ذهنش رسید. بعدها حدود یک قرن بعد در سال هزار و هشتصد و بیست و هشت، هلندی ها روشی را یافتند که چربی دانه های کاکائو را گرفته و از آن نوعی کره موسوم به کره ی کاکائو درست میکردند. از باقی مانده ی دانه ها هم پودر کاکائو به دست می آمد.

بیان شده که جوزف فرای، نخستین کسی بوده که نوعی شکلات تولید کرده که به راحتی قابل خوردن بوده و تقریباً شکلی امروزی از شکلات داشته است. حدود بیست سال بعد، جان کدبری نخستین آبنبات را شکلاتی را ساخت و پانزده سال پس از آن شکلات شیری اختراع شد.

شکلات پذیرایی ایرانی

شکلات یک منبع انرژی

با این همه شکلات محبوبیت زیاد خود را مدیون جنگ جهانی اول است. در این زمان بود که این خوراکی محبوب به عنوان جیره ی غذایی فوق العاده ای به سربازان داده میشد، از آن زمان تا کنون شکلات به عنوان یک میان وعده عالی برای تمامی افراد مورد استفاده قرار می گیرد و البته برای ورزشکاران حرفه ایی یک منبع غنی انرژی می باشد.

شکلات پذیرایی ایرانی

شکلات پذیرایی ایرانی  نوعی از شکلات است که برای مهمانی ها و دورهمی ها تولید شده و شما میتوانید با آن به بهترین شکل از مهمان های عزیز خود پذیرایی کنید. برای خرید شکلات پذیرایی ایرانی میتوانید به تمامی شعب حضوری یا غیر حضوری فروش شکلات مراجعه کنید.

عرضه کننده شکلات پذیرایی ایرانی

عرضه کننده شکلات پذیرایی ایرانی

کارخانه های تولیدی انواع شکلات ایرانی برای فروش بهتر و بیشتر محصولات خود و کوتاه کردن دست واسطه ها از بازار مصرف، روشهای متعددی و مکانهایی را برای عرضه و فروش کالاهای خود تدارک می بینند و برای تشویق خریداران به استفاده از این مکانها امتیازاتی را در نظر می گیرند. انواع روشهای عرضه کننده شکلات پذیرایی ایرانی که شما می توانید محصول مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب و به صورت عمده خریداری کنید عبارتند از:

  • نمایندگی پخش انواع شکلات ایرانی
  • فروشگاه های ایینترنتی و وب سایتهای فروش شکلات ایرانی
  • عرضه مستقیم انواع شکلات
  • مرکز پخش شکلات پذیرایی ایرانی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی پخش شکلات

نمایندگی پخش شکلات پذیرایی فله ایرانی

نمایندگی پخش شکلات پذیرایی فله و دیگر انواع شکلات ایرانی نقش مهمی در معاملات بازار …

خانه شکلات