خانه شکلات
خانه / شکلات کانفت / صادرات شکلات کانفت فله ارزان قیمت به کشورهای همسایه

صادرات شکلات کانفت فله ارزان قیمت به کشورهای همسایه

صادرات شکلات کانفت فله در کارتن های ۱۰ کیلویی با قیمت ارزان به کشورهای همسایه. بهسانا جهت تولید و فروش انواع شکلات با کیفیت در کنار شما قرار دارد.

صادرات شکلات کانفت

کانفت چیست؟

کانفت یک نوع شکلات سنتی ایرانی است. این شکلات از گذشته های دور در انواع طعم و مزه و با استفاده از مواد اولیه گوناگون تهیه و تولید شده است .شکلات کانفت به شکل استوانه می باشد و با استفاده از شکر، پودر کاکائو و آبنبات تهیه می شود .درون کانفت مغز نرم و خوشمزه ای قرار دارد که توسط روکش سخت آبنباتی پوشیده شده است.

صادرات شکلات کانفت

صادرات شکلات کانفت

صادرات شکلات کانفت رونق بسیار دارد، زیرا بازار خرید و فروش این محصول در کشورهای مختلف همسایه و حاشیه خلیج فارس بسیار گرم است.
این تقاضای بالا برای خرید و مصرف انواع شکلات کانفت باعث شده مراکز تولیدی زیادی در سراسر کشور به تولید این محصول اقدام نمایند. بخشی از این محصول در بازار شهرهای مختلف کشور به دو صورت فله و بسته بندی شده عرضه و به فروش می رسد .

بخشی دیگر از شکلات کانفت به کشورهای مختلف صادرات می شود و درآمد ارزی به همراه دارد. این کشورها کانفت را بیشتر به صورت فله که از قیمت ارزان و مناسب تری برخودار است تهیه و خریداری می نمایند.

خرید شکلات کانفت ارزان قیمت

صادرات شکلات کانفت

مجموعه بهسانا ، جهت تأمین نیاز بازار داخلی و همچنین صادرات انواع شکلات و کانفت ، آماده است تا تمام تولیدات مراکز و گارههای شکلات سازی را خریداری نماید. البته بهسانا محصولات با کیفیت و مرغوب را خریداری کرده که از قیمت مناسب و ارزانی برخودار باشند.

مراکز و کارگاههای تولیدی سراسر کشور ، جهت فروش انواع شکلات با کیفیت و ارزان قیمت خود می توانند با واحد مشاوره و فروش این مجموعه در تماس باشند .

فروش عمده انواع شکلات فله

صادرات شکلات کانفت

مراکز و کارگاه های توایدی ، به دنبال فروش عمده محصولات تولیدی خود هستند.
در فروس عمده ، مراکز تولیدی می توانند تمام تولیدات خود را با صورت یک جا با قیمت مناسب به خریداران عرضه نمایند.
فروش عمده به تولیدیها این فرصت را می دهد که خیلی سریع و آسان به سود و هزینه صرف شده خود دست یابند . علاوه بر این آنها را قادر می سازد طبق برنامه تولیدی خود پیش روند .

فروشگاه داران و تاجران نیز، به دنبال خرید عمده هستند ، زیرا می توانند انواع شکلات و یا دیگر محصولات مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و ارزان خریداری نمایند و از تخفیفات خوبی بهره مند شوند.
این خریداران برای آن که قیمت خرید خود را کاهش دهند ، به دنبال خرید انواع شکلات و تافی فله هستند. ،
محصولات فله قیمت ارازن تری دارند. خریداران انواع شکلات و تافی فله در بازارهای داخلی و خارجی نیز بیشتر از انواع شکلات بسته بندی شده می باشد .

مجموعه بهسانا با توجه به شناختی که از بازار داخلی و خارجی دارد انواع مختلفی از محصولات فله و بسته بندی شده را به صورت عمده و با قیمت ارزان در اختیار خریداران سراسر کشور قرار می دهد که عبارتند از :

 • انواع شکلات کاکائویی
 • انواع تافی ساده و مغزدار
 • انواع شکلات دراژه ساده و مغزدار
 • انواع آبنبات ساده و مغزدار
 • انواع پاستیل و آدامس
 • انواع شکلات صنعتی
 • انواع پودر کاکائو
 • انواع کره کاکائو و روغن جانشین کره
 • انواع اسانس و افزوذنی

قیمت فروش انواع شکلات کانفت

صادرات شکلات کانفت

انواع شکلات کانفت در بازار با قیمت های مختلفی عرضه و به فروش می رسد. به طور کلی شکلات کانفت جزو انواع شکلات ارزان قیمت محسوب می شوند. این محصولات به دلیل کیفیت و قیمت مناسبی که دارند در بازارهای داخلی و خارجی ، از فروش بسیار بالایی برخودار هستند . قیمت فروش انواع شکلات کانفت به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آنها عبارتند از :

 • نوع شکلات کانفت
 • برند تولیدی
 • نحوه عرضه و فروش
 • نوع بسته بندی و وزن
 • نرخ روز پودر کاکائو
 • نرخ روز ارز
 • و موارد دیگر

اگر به دنبال خرید انواع شکلات ارزان قیمت هستید ، بهترین راه این است که از انواع شکلات فله استفاده نمایید. علاوه بر این به جای خرید برندهای قدیمی ، خرید از مراکز و کارگاههای تولیدی جدید را امتحان کنید. مراکز و کارگاههای تولیدی محصولات با کیفیت خود را با قیمت مناسب تری در اختیار خریداری داخلی و خارجی قرار می دهند.

صادرات انواع شکلات و کانفت به کشورهای همسایه

صادرات شکلات کانفت

صنعت شکلات سازی کشور ما در حال توسعه و رونق می باشد . برای شکوفایی و رشد هر چه بیشتر این صنعت نوپا صادرات می تواند بسیار مفید و کار ساز باشد.
اما آنچه در این میان از اهمیت زیادی برخودار است ، شناخت بازار کشورهای مختلف می باشد . این شناخت می تواند به شما کمک کند تا محصول و یا شکلات مناسب بازار صادراتی خود را به خوبی انتخاب نماید تا موفق شوید.

بازرگانی بهسانا با توجه به شناختی که از بازار کشورهای همسایه و سایر کشورهای دنیا دارد، در زمینه صادرات انواع شکلات و کانفت فعالیت کسترده ایی دارد .
این مجموعه علاوه بر صادرات محصولات تولیدی خود، قادر است تا محصولات سایر مراکز و گارههای تولیدی انواع تافی ، شکلات را نیز در بازارهای مختلف دنیا عرضه و به فروش برساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات