خانه شکلات
خانه / تافی / تافی مغزدار / صادرات شکلات تافی مغزدار ایرانی فله

صادرات شکلات تافی مغزدار ایرانی فله

صادرات شکلات تافی مغزدار ایرانی فله در بسته های ۳ کیلو گرمی و کارتن هیا ۱۲ کیلو گرمی در بازرگانی بهسانا به صورت ارسال مستقیم از کارخانه تولید کننده تافی صورت می گیرد.

به طور کل شکلات تافی ایرانی از بازار صادراتی بسیار خوبی برخوردار است.
دلایل متعددی برای آن وجود دارد که دو مورد از این دللایل ، قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالایی است که این شکلاتها دارند.
بنابراین با توجه به شناخت انواع شکلات های ایرانی توسط تاجران کشورهای دیگر شرایط بسیار خوبی برای خرید و صادرات این نوع  از تنقلات ایرانی در بازار کشورهای مختلف دنیا شکل گرفته است.

صادرات شکلات تافی مغزدار

 

انواع شکلات تافی مغزدار ایرانی

صادرات شکلات تافی مغزدار

تافی ها به عنوان یکی از تولیدات پر طرفدار امروز در بازار داخلی و همچنین بازار صادراتی کشورهای دور و نزدیک از اهمیت خاصی برخودار است.
شکلات تافی در انواع طعم و مزه تهیه و تولید می شود و هر روز بر تنوع و کیفیت این دسته از تئولیدات ایرانی افزوده می شود.
امروز ایران از نظر تولید و عرضه انواع تافی شکلات جایگاه ویژه ای در کشورهای منطقه دارد.

مراکز و کارخانجات زیادی در کشور به تولید انواع شکلات تافی مشغول هستند.
برخی از این تولیدات به صورت ساده و برخی دیگر به صورت مغزدار هستند.
بازار خرید و فروش انواع شکلات تافی مغزدار بسیار گسترده تر می باشد زیرا تنوع این محصول بالا می باشد . انواع شکلات تافی مغزداری که تولید می شود بسیار زیاد است که برخی از آنها عبارتند از :

 • تافی مغزدار نارگیلی
 • تافی مغزدار قهوه
 • تافی مغزدار نعنا
 • تافی مغزدار کره ای
 • تافی مغزدار ترش
 • تافی مغزدار میوه ای شیرین
 • تافی مغزدار میوه ای ترش
 • تافی مغزدار شیری
 • تافی مغزدار دارچینی
 • تافی مغزدار کاکائویی
 • تافی مغزدار فندقی
 • تافی مغزدار  عسلی
 • و موارد بسیار دیگر

صادرات شکلات تافی مغزدار ایرانی

صادرات شکلات تافی مغزدار

صادرات شکلات تافی مغزدار ایرانی به صورت فله با کارتن های ۱۲ کیلو گرمی که با وزن های مختلف در بسته های کوچک یک و  سه کیلویی در کارتن قرار می گیرد.

این محصول در انواع مدل ها مانند مغز دار میوه ای، کره ای ، شیری، ، قهوه و عسلی به کشورهای مختلف از کارخانه تولید کننده انجام می شود.

صادرات شکلات تافی ایرانی از آن جهت بسیار ارزش دارد که دارای قیمت بسیار ارزان نسبت به کیفیت ان است از این جهت کشورهای مختلف همواره یکی از خریداران حجمی این تافی ها هستند.

مرکز فروش و صادرات شکلات تافی مغزدار از کارخانه

صادرات شکلات تافی مغزدار

خرید از مرکز فروش شکلات تافی مغردار صادراتی زمانی برای یک تاجر و بازرگان  ارزش دارد که قادر باشد انواع این محصول را مستقیم از کارخانه محل تولید وارد بازارهای جهانی نماید و در تأمین کالای مورد نیاز مشکل خاصی نداشته باشد.
صادرات شکلات تافی مغردار و دیگر انواع تافی ایرانی را با بهترین کیفیت و البته قیمت مناسب برای فروش در بازارهای مختلف جهانی در اختیار شما قرار می دهیم. سعی ما بر آن است که بار از نزدیک ترین کارخانه تولیدی به مرز ارسال شود تا هزینه های کمتری برای شما داشته باشد.

فروش صادراتی انواع شکلات تافی در تبریز

تبریز به دلیل مرکزیت در تولید انواع شکلات و تافی  و دیگر مواد غذایی قندی و همچنین نزدیکی به مرزهای کشورهای متختلف منطقه ، یکی از بهترین و مهمترین شهرهای ایران برای تولید و  فروش صادراتی انواع مواد غذایی و شکلات و انواع تافی باشد .
شکلات تافی با نام ها و برندهای مختلفی در تبریز تولید می شود و این مجموعه برای تسهیل و فروش صادراتی این شکلات ها اقدامات لازم را انجام داده ایم.

برای داشتن یک خرید  اقتصادی و مقرون به صرفه،  انواع شکلات های تولید تبریز می توانید ما همکاران ما در واحد مشاوره در تماس باشید.

فروش  شکلات تافی  ارزان قیمت

صادرات شکلات تافی مغزدار

صادرات شکلات تافی مغزدار می تواند برای تاجران میتواند یک پیشنهاد بسیار وسوسه انگیز باشد زیرا انواع تافی جزو محصولات بسیار ارزان قیمت ایرانی است.
به  همین بهترین دلیل برای خرید عمده و کانتینری انواع تافی ایرانی از طرف بازرگانان و تاجران کشورهای مختلف است.
در این میان شکلات تافی مغزدار از با کیفیت ترین  و پرفروش ترین انواع شکلات های تولیدی ایران برای صادرات است که توسط بسیاری از کارخانه ها  و کارگاه ها در شهرهای مختلف از جمله تبریز و مشهد و اصفهان با تنوع بالا تولید می شود.
با توجه به اینکه این نوع از شکلات قیمت ارزان و مناسبی  دارد ، و  به همین دلیل در  های بالا سفارش داده می شود  و این موضوع باعث رونق در تولید انواع تافی شکلاتی شده است.

جهت صادرات انواع شکلات و تافی با ما در تماس باشید. ۰۹۱۲۵۶۰۲۶۳۶

فروش مستقیم و صادرات شکلات تافی مغزدار از تبریز به عراق

بازار تبریز محل ورود و خروج تاجران بسیاری از کشورهای به ویژه آذربایجان، عراق و ارمنستان است. با توجه به این موضوع، فروش مستقیم و صادرات شکلات تافی مغزدار و ساده، از تبریز به مقصد عراق بسیار زیاد انجام می شود.
فاصله  تبریز تا کردستان و عراق بسیار کم می باشد و مرزهای زیادی در بین راه صادرات وجود دارد  و این دلیل بسیار خوبی برای فروش انواع مختلف تنقلات و مواد غذایی به کشور عراق است.
ما در این مرکز فروش شکلات، انواع شکلات تلخ و کاکائویی به همراه انواع تافی، بیسکوییت و کیک در کنار دیگر مواد غذایی و مواد اولیه بسیاری از این محصولات برای صادرات به کشور عراق در نظر گرفته شده است.

قیمت فروش انواع تافی مغزدار ایرانی

صادرات شکلات تافی مغزدار

قیمت فروش انواع تافی مغزدار و یا دیگر انواع تافی و شکلات ایرانی در بازار داخلی و همچنین بازار کشورهای دیگر بسیار مناسب است. همان طور که می دانید آن چه باعث رونق صنعت شکلات سازی ایران شده قیمت ارزان و مناسب این دسته از تولیدات است.

به طور کلی قیمت انواع تافی ساده و یا مغزدار ایرانی بر اساس معیارهایی تعیین و در اختیار بازار قرار داده می شود. برخی از این معیارها به قرار زیر هستند :

 • نوع تافی
 • برند تافی
 • نرخ روز ارز
 • نحوه عرضه و فروش
 • شرایط بازار
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • و موارد بسیار دیگر
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات