فروش شکلات
خانه / شکلات تافی / صادرات شکلات تافی ایرانی ارزان قیمت

صادرات شکلات تافی ایرانی ارزان قیمت

صادرات شکلات تافی ایرانی ، برای صادرکنندگان و تاجران بهترین فرصت است تا بتوانند انواع شکلات و تافی ایرانی با کیفیت و مرغوب را با قیمت ارزان و مناسب درب کارخانه خریدارای نمایند و به کشورهای درو و نزدیک که بازار خوبی برای انواع شکلات تافی ایرانی هستند صادر کرده ، تا هم درآمد خوبی برای خود داشته باشند و هم باعث رونق اقتصادی کشور و صنعت شکلات سازی شوند.

صادرات شکلات تافی ایرانی ارزان قیمت

انواع شکلات و تافی های ارزان قمیت ایرانی برای تجارت و صادرات از استقبال خوبی خوردار هستند و شناخت یک برند خوب و با کیفیت و البته قیمت مناسب می تواند یک مسئله مهم باشد چرا که لازمه آن شناخت بازار و محصولات تولیدی است.

شکلات تافی

شکلات تافی ، یکی از انواع تولیدات کارخانه شکلات سازی می باشد که در انواع مختلف طعم و مزه تهیه و وارد بازار مصرف می شوند. شکلات تافی یکی از انواع پر فروش شکلات های ایرانی است که به دلیل کیفت و مرغوبیت بالایی که دارند از بازار خرید و فروش خوبی در کشور برخودار هستند و هر روز بر میزان تقاضا برای خرید این محصولات خوشمزه و با کیفیت افزایش می یابد.

شکلات تافی، یکی از ابتدایی ترین و اولین تولید شرکتهای شکلات سازی بوده است، بخصوص در ایران که آغاز تولید شکلات با تافی بوده است و کم کم شکلات نیز به خط تولید وارد شده است. تافی ها از قیمت بسیار خوبی در کشور ما برخودار هستند چرا که بیشتر مواد اولیه آن داخلی می باشد به جز شکر، که وابسته به واردات می باشد . برای تولید تافی اولیه به موادی همچون شکر، آرد و کره لازم است، این مواد حرارت داده می شود و سپس در شرایط متفاوت سرد شده و تافی شکل می گیرد . برای تولید انواع تافی ، چند راه وجود دارد که از طریق آنها انواع مختلف شکلات تافی تهیه و تولید می شود که این راهها عبارتند از :

 •  تغییرات درجه حرارت
 • اضافه کردن اسانس متفاوت
 • تغییرات درصد مواد ترکیبی
 • تغییرات مراحل تولیدی
 • اضافه نمودن انواع مغزها

صادرات شکلات تافی ایرانی ارزان قیمت

شکلات تافی ایرانی

صنعت تولید تافی در حدود ۱۰۰ سال قبل آغاز گردید و این صنعت تولیدی در اختیار قاره اروپا بود و تنها ۵ کشور از این منطقه بود  که انحصار تولید تافی را در اختیار داشتند ، و دیگر کشورها تنها خریداران تافی اروپا بودند ، به تدریج این صنعت توسعه پیدا کرد و به کشورهای دیگر نیز انتقال یافت و ایران نیز در سال ۲۳ با ایجاد اولین کارخانه شکلات تافی قدم در راه تولید انواع تافی گذاشت. از آن زمان تا به امروز کارخانه های کوچک و  بزرگی در گوشه و کنار کشور ایجاد شده که به تولید انواع شکلات و تافی ایرانی مشغول هستند.

امروز ایران تولید کننده مطرح انواع تافی با کیفیت  و مرغوب در خاورمیانه می باشد که حجم بزرگی از تولیدات خود را به کشورهای مختلف خاورمیانه صادر می نماید ، خریداران این محصول هر روز در حال افزایش می باشند و تولید کنندگان تلاش دارند تا با افزایش تنوع و کیفیت محصولات خود بازارهای بزرگتر و در نتیجه به فروش های بیشتری دست یابند. صادرات شکلات تافی ایرانی سهم بزرگی از بازار تجارت کشور و درآمد ارزی را به خود اختصاص داده است.

انواع تافی ایرانی

کارخانه تولیدی  زیادی در کشور به تولید انواع شکلات و همچین انواع تافی ارزان به صورت گسترده مشغول هستند ، که تلاش دارند با ایجاد تنوع در محصولات تولیدی خود و ارتقای کیفیت ، پاسخگوی نیاز مشتریان متفاوت در گوشه و کنار کشور باشند. برخی از برندهای تولیدی شکلات و تافی از شهرت و معروفیت خوبی برخودار هستند و به فروش های بالاتری رسیده اند ولی با این وجود هستند برندهای تولید کننده جدید و تازه کار که با تولیدات با کیفیت خود نظر مشتریان بازار داخلی و خارجی را به خود جلب کرده و بازار فروش خوبی را برای خود فراهم نموده اند. تولیدات برندهای تافی ایرانی بسیار زیاد می باشد که ما در این بخش به تعدادی از انواع تافی اشاره می نماییم که عبارتند از :

 • انواع تافی کاراملی
 • انواع تافی کره ای
 • انواع تافی مغزدار
 • انواع تافی ساده
 • انواع تافی میوه ای شیرین
 • انواع تافی میوه ای ترش
 • انواع تافی نارگیلی
 • انواع تافی قهوه
 • انواع تافی نعنایی
 • انواع تافی دارچینی
 • انواع تافی رولن
 • انواع تافی کاکائویی
 • و موارد بسیار دیگر

صادرات شکلات تافی ایرانی ارزان قیمت

نوع بسته بندی شکلات تافی ایرانی ارزان قیمت

برندهای تولید کننده شکلات و تافی ایرانی ، محصولات خود را به شکل ها و طرح های مختلفی بسته بندی کرده و به بازار مصرف عرضه می نمایند . این بسته بندی ها دارای وزن های متفاوتی می باشند ، که هر وزن بسته  ، مخصوص نوع خاصی از فروش می باشد. بسته بندی ها یا وزن کم برای فروشگاه های و مغازهای کوچک خرده فروشی و بسته بندی های با وزن بیشتر برای فروش در عمده فروشی ها و صادرات در نظر گرفته می شود که عنوان فله برای این بسته ها به کار برده می شود. اگر به دنبال خرید شکلات و تافی ارزان قیمت هستید می توانید از انواع بسته بندی با حجم بالا و یا به عبارتی از انواع شکلات و تافی فله استفاده نمایید، زیرا این نوع از  محصولات قیمت ارزان و مناسبی دارند و برای مشتریان بسیار اقتصادی و به صرفه می باشد.

انواع وزن ها بسته بندی شکلات تافی ارزان ایرانی بسیار زیاد است ولی ما در اینجا تنها به چند نمونه اشاره می نماییم که عبارتند از :

 • انواع بسته های ۱۵۰ گرمی
 • انواع بسته های ۲۵۰ گرمی
 • انواع بسته های ۴۰۰ گرمی
 • انواع بسته های ۵۰۰ گرمی
 • انواع بسته های ۷۵۰ گرمی
 • انواع بسته های ۱۰۰۰ گرمی
 • انواع بسته های ۲۰۰۰ گرمی
 • انواع بسته های ۳۰۰۰ گرمی

صادرات شکلات تافی ایرانی ارزان قیمت

قیمت انواع شکلات و تافی ایرانی

با توجه به شرایط کنونی جامعه و نوسانات بازار ارز و تحریم ها، قیمت محصولات وارداتی و همچنین قیمت انواع کالاهای تولیدی در داخل کشور به سرعت در حال تغییر و نوسان می باشد،به همین دلیل،  این مرکز خرید شکلات و مجموعه آماده است تا به تماس و ارتباط شما عزیزان در رابطه با قیمت انواع شکلات و تافی ایرانی ، همچنین نحوه شروع به کار صادرات شکلات تافی ایرانی به کشورهای مختلف، نحوه ثبت سفارش و خرید و نهایتا ارسال بار به مقصد مورد نظر شما اطلاعات تکمیلی را  ارائه دهد . برای کسب اطاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ا

شکلات تافی ایرانی ارزان قیمت

انواع شکلات و تافی ارزان قیمت و مناسب ایرانی، یکی از محصولات پر طرفدار و پر فروش می باشند که از استقبال خوبی برخودار هستند و هر روز بازارهای بیشتری را به دست می آورند.

با توجه به جایگاهی که کشور ما بابت صنعت شکلات سازی در دنیا به دست آورده است می توانیم سهم خوبی را به خود اختصاص داده و به فروش های بالاتر و بیشتری دست یابیم. امروز انواع تافی ایرانی ارزان قیمت توانسته بازار و خریداران کشورهای همسایه را مجذوب طعم و کیفیت خود نماید ، زیرا برندها تولیدی ایرانی نسبت به رقبای چینی و ترکیه ای خود ، تنوع بیشتر و کیفیت بالاتری را برای انواع تافی ایجاد کرده اند و در کنار همه این موارد باید گفت مهمترین عامل، قیمت مناسب و ارزان انواع تافی و همچنین انواع شکلات با کیفیت ایرانی است که عامل برتری ایران در این زمینه شده است.

هر یک از همسایگان ایرانی با توجه به ذائقه و فرهنگ و سطح اقتصادی خود تمایل به استفاده از نوع خاصی از انواع تافی و یا شکلات دارند که در هنگام صادرات شکلات تافی به این کشورها می تواند بسیار مؤثر باشد. کشورهای عربی همچون عراق ، انواع تافی ارزان قیمت و البته شیرین را می پسندند ولی کشورهای دیگری هستند که به کیفیت و نوع بسته بندی اهمیت بیشتری می دهند. جهت صادرات شکلات تافی ارزان قیمت و با کیفیت، به هر کشوری که در نظر دارید می توانید با ما در ارتباط باشید.

صادرات شکلات تافی ایرانی ارزان قیمت

صادرات شکلات تافی ایرانی

خریداران و دوستداران انواع شکلات و تافی ایرانی ، بیشتر کشورهای همسایه و کشورهای عربی می باشند که طالب انواع مختلف تافی در طعم و مزه های متفاوت و البته، با قیمت ارزان و مناسب هستند، لذا صادرکنندگان و تاجران در این بخش نیز انواع تافی و شکلات ایرانی ارزان قیمت و با کیفیت را به صورت تافی فله که قیمت ارزان تری نسبت به انواع تافی بسته بندی شده دارند را برای صادرات انتخاب می نمایند.

صادرات شکلات تافی ایرانی در طی چند سال گذشته گسترش زیادی داشته است و بخش بزرگی از درآمد ارزی کشور در حوزه صادرات غیر نفتی را به خود اختصاص داده است. فعالیت در بخش صادرات شکلات تافی ایرانی برای فعالین  و تولیدکنندگان در این حوزه اقتصادی مزایای زیادی برای این گروه به همراه داشته است که به تعدادی از آنها اشاره می نماییم که عبارتند از :

 • کسب درآمد بالا
 • موقعیت شغلی و احتماعی بالا
 • کشف بازارهای بزرگتر
 • رونق اقتصادی کشور
 • کاهش بیکاری و مسائل مرتبط با آن
 • و موارد بسیار دیگر

صادرات شکلات تافی ایرانی ارزان قیمت

خرید شکلات تافی ایرانی ارزان قیمت

خریداران انواع شکلات و تافی ایرانی ، به دنبال آن هستند تا انواع با کیفیت و ارزان قیمت این محصولات را تهیه و خریدارای نمایند، زیرا فروش انواع شکلات و تافی ارزان قیمت هم در داخل کشور و هم برای صادرات به کشورهای همسایه از اهمیت زیادی برخودار است و بازارهای خوبی برای این نوع از تولیدات شرکت های شکلات سازی وجود دارد.

این مجموعه با شناختی که از بازار داخلی و خارجی کشور دارد ، تولیدات با کیفت و ارزان قیمت برای این مهم ارائه می دهد تا خریداران عمده و تاجران بتوانند از این فرصت استفاده کرده ، انواع تافی و شکلات با کیفیت را با قیمت درب کارخانه خریدارای کرده و به حاشیه سود مناسب و مورد نظر خود دست یابند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات