خانه شکلات
خانه / پودر کاکائو / خرید پودر کاکائو اصل و با کیفیت

خرید پودر کاکائو اصل و با کیفیت

خرید پودر کاکائو اصل و با کیفیت به شیوه اینترنتی سهولت خاص خود را دارد و به مشتریان امکان مقایسه قیمت ها را می دهد . علاوه بر این پودر کاکائو را می توان از فروشگاه و مراکز خرید  دیگری به صورت مستقیم خریداری نمود.

پودر کاکائو یکی از مواد اولیه شکلات سازی و شیرینی پزی است و می توان گفت که یک ماده اصلی و اساسی به حساب می آید که هیچ جایگزین دیگری برای آن وجود ندارد، و یکی از دغدغه های اصلی مراکز تولیدی شکلات ، تهیه پودر کاکائو با کیفیت می باشد .

خرید پودر کاکائو

پودر کاکائو چیست؟

پودر کاکائو ، محصولی است که از دانه درخت کاکائو تهیه و تولید می شود . درخت کاکائو در برخی از مناطق افریقای مرکزی و آمریکای مرکزی و جنوبی رشد و نمو می نماید و از دانه این درخت ، کره کاکائو و از باقی مانده دانه آن، پودر کاکائو تهیه و به بازار عرضه می گردد. پودر کاکائو پایه اصلی صنایع شکلات سازی است . بدون آن چرخ این صنایع از حرکت باز می ایستد.

خرید پودر کاکائو

پودر کاکائو اصل و با کیفیت

کیفیت هر محصول تولیدی وابسته به مواد اولیه به کار رفته در آن دارد، اگر ماده اولیه مورد استفاده از انواع مرغوب و با کیفیت باشد ، کالای تولیدی ، مرغوب بوده و از بازار خرید و فروش خوبی برخودار خواهد بود. شکلات نیز به همین ترتیب است چنانچه در تولید شکلات و شیرینی از پودر کاکائو، کره کاکائو و دیگر مواد اولیه مناسب استفاده شود ، می توان شکلات درجه یک و با کیفیت تولید کرد. درخت کاکائو در مناطق مختلف جهان زندگی می کند و دانه این درخت به روشهای مختلفی به بهره برداری رسیده و به پودر کاکائو تبدیل می سود به همین علت، پودر کاکائو در انواع مختلف و با کیفیت های متفاوت می باشد . به طور کلی دو نوع پودر کاکائو وجود دارد که عبارتند از :

 • پودر کاکائو قلیایی
 • پودر کاکائو طبیعی

برای خرید انواع پودر کاکائو اصل می توان از انواع پودر کاکائو روشن و تیره استفاده کرد که هر یک درصد چربی بین ۱۲ تا ۲۴ درصد دارند و بسته به میزان چربی موجود در آن، رنگ و کیفیت پودر کاکائو نیز تغییر می نماید .

خرید پودر کاکائو

مراکز خرید پودر کاکائو

خرید پودر کاکائو در بازار به دو صورت عمده و خرده صورت می گیرد و خریداران بسته به نوع و میزان نیازی که دارند از مراکز مختنلف برای تهیه و خرید پودر کاکائو مورد نیاز خود استفاده می نمایند. خریداران جزیی برای تهیه پودر کاکائو مورد نیاز خود ، به فروشگاه های سطح شهر مراجعه کرده و خرید خود را در حجم و مقدار کم آن هم به صورت بسته بندی شده انجام می دهند.

خریداران عمده پودر کاکائو، مراکز شیرینی پزی و کارگاه های شکلات سازی هستند که نیاز به مقدار و حجم زیادی از پودر کاکائو فله  دارند که برای خرید پودر کاکائو مورد نیاز خود آن هم با قیمت مناسب و ارزان از مراکز مختلفی می توانند خرید خود را انجام بدهند . مراکز خرید پودر کاکائو عمده به قرار زیر می باشد :

 • فروشگاه اینترنتی فروش شکلات
 • نمایندگی فروش انواع شکلات
 • شرکت های بازرگانی
 • بازار فروش شکلات تهران
 • مرکز پخش شکلات و پودر کاکائو

خرید پودر کاکائو

قیمت فروش پودر کاکائو

پودر کاکائو یک محصول وارداتی می باشد و قیمت آن نوسان زیادی دارد ، علاوه بر این قیمت پودر کاکائو بستگی به کیفیت آن دارد ، چنانچه پودر کاکائو درصد چربی بالاتری داشته باشد ، قیمت آن گران تر از دیگر انواع پودر کاکائو می باشد . عوامل مختلفی در قیمت فروش پودر کاکائو دخالت دارند که عبارتند از :

 • نوع پودر کاکائو
 • برند پودر کاکائو
 • نحوه عرضه و  فروش پودر کاکائو
 • نرخ روز ارز
 • قیمت خرید دانه کاکائو از کشور تولید کننده
 • میزان عرضه و تقاضای بازار مصرف

خرید پودر کاکائو

خرید پودر کاکائو اصل و با کیفیت

خرید پودر کاکائو اصل و با کیفیت به صورت عمده را می توایند از این مجموعه با قیمت مناسب و ارزان داشته باشید . این مجموعه با واردات مستقیم انواع پودر کاکائو با کیفیت و مرغوب، از کشورهای مختلف همچون، مالزی، هلند و ایتالیا ،آن را با قیمت رقابتی و ارزان عرضه و به فروش می رساند. خریداران سراسر کشور جهت اطلاع از تنوع پودر کاکائو و استعلام قیمت ، می توانند با واحد مشاوره و فروش تماس بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نرخ روز پودر کاکائو

نرخ روز پودر کاکائو در بازار تهران

نرخ روز پودر کاکائو در بازار تهران و سایر شهرهای کشور بر اساس لیست های …

خانه شکلات