خانه شکلات
خانه / شکلات برنوتی / خرید و فروش شکلات کادویی برنوتی

خرید و فروش شکلات کادویی برنوتی

شکلات کادویی برنوتی یکی از معروف تر و با کیفیت ترین انواع شکلات کادویی ایرانی است که از بازار خرید و فروش بسیار خوبی برخودار است و برای فعالین این حوزه اقتصادی حاشیه سود مناسبی را به همراه دارد، چرا که تنوع شکلات های کادویی این برند بسیار زیاد است.

کارخانه شکلات سازی برنوتی ، یکی برترین برندهای تولید انواع شکلات کادویی در کشور است که رتبه سوم و چهارم تولید شکلات کادویی با جعبه های شکیل و زیبا را به خود اختصاص داده است، و توانسته نظر مشتریان سخت پسند بازار شکلات کادویی را به سوی محصولات خود جلب کند.

شکلات برنوتی

شکلات برنوتی (Bernotti chocolate) محصول کارخانه تولیدی مروارید کویر  ایوانکی می باشد که از سال  ۱۳۸۹ فعالیت تولیدی خود را با هدف تولید انواع شکلات کادویی شروع کرد. تا قبل از این زمان بازار شکلات کادویی کشور در اختیار انواع شکلات کادویی ترکی و اروپایی بود و شرکت ایرانی که بتواند انواع شکلات کادویی تولید کند که جذاب و پر طرفدار باشد وجود نداشت.  امروز برنوتی توانسته بازار شکلات کادویی کشور را بدست آورد و به هدف اولیه خود دست باید و علاوه بر تولید انواع شکلات کادویی شکیل و زیبا به تولید دیگر انواع محصولات مرغوب و با کیفیت قدم گذارد.

خرید و فروش شکلات کادویی برنوتی

شکلات کادویی برنوتی

شکلات کادویی برنوتی همانند دیگر انواع محصولات این برند ایرانی از بهترین مواد اولیه تهیه می شود و در بسته بندی های بسیار زیبا روانه بازار مصرف داخلی و همچنین دیگر کشورهای مختلف همسایه می شود. برنوتی با تولید متنوع ترین شکلات بسته بندی شده و جذاب که بالغ بر ۴۰ نوع می باشد توانسته است رتبه سوم تا جهارم شکلات کادویی کشور را به خود اختصاص دهد و به فروش های بالایی دست یابد.

خرید و فروش شکلات کادویی برنوتی

انواع شکلات کادویی برنوتی

کارخانه تولیدی برنوتی با استفاده از ایده های خلاقانه و همچنین بهترین مواد اولیه ، اقدام به تولید انواع مختلف شکلات بسته بندی شده و یا با عبارتی شکلات کادویی می کند که بازار خرید و فروش بسیار خوبی دارد، چرا که در زمینه تولیدات مرغوب و با کیفیت خود موفق به دریافت نشان استاندارد و همچنین ایزو ۴۰۰۰۱ شده است . اگر بخواهیم تعدادی از انواع شکلات کادویی برنوتی زیبا و شکیل را خدمتتان معرفی کنیم می توانیم به این موارد اشاره نماییم :

 • شکلات کادویی Ex500 با جلد چوبی و روکش چرمی
 • شکلات کادویی D5  با جعبه هارد باکس
 • شکلات کادویی M5  با جعبه چوبی و روکش جیر
 • شکلات کادویی D500 با جعبه هارد باکس
 • شکلات کادویی EX 300 با جعبه چوب و روکش چرم
 • شکلات کادویی MC500  با ساک دستی
 • شکلات کادویی MX65 همراه با ساک دستی
 • و ……………….

خرید و فروش شکلات کادویی برنوتی

فروش شکلات کادویی برنوتی

فروش شکلات کادویی برنوتی در بازار شهرهای مختلف کشورمان بسیار گرم و پر رونق می باشد، چرا که در بین برندهای ایرانی ، شکلات برنوتی به دلیل تنوع بالا و کیفیت بالای محصولات خود بی رقیب می باشد. فروش شکلات کادویی برنوتی و دیگر انواع محصولات این برند به دو دسته کلی صورت می گیرد که عبارتند از :

 • فروش عمده شکلات کادویی برنوتی
 • فروش جزئی شکلات کادویی برنوتی

فروشندگان محصولات برنوتی با خرید عمده انواع شکلات کادویی برنوتی ، تخفیفات بسیار خوبی را از کارخانه تولیدی برنوتی دریافت کرده و بابت خرید خود امتیازات خوبی را بدست می آورند . خرید عمده برای این دسته از خریداران می تواند بهای تمام شده خرید را به میزان زیادی کاهش داده و حاشیه سود مناسبی را برای آنان فراهم کند.

خرید و فروش شکلات کادویی برنوتی

خرید شکلات کادویی برنوتی

خرید انواع شکلات و محصولات برنوتی از راههای مختلفی امکان پذیر می باشد. کارخانه تولیدی شکلات برنوتی برای آن که خریداران به راحتی بتوانند انواع محصولات را با قیمت مناسب خریدارای نمایند و همچنین برای کوتاه کرده دست واسطه ازا بازار خرید و فروش محصولات خود، محل هایی را تدارک دیده است . تا انواع شکلات کادویی و همچنین دیگر انواع شکلات و تافی تولیدی خود را به خریداران عرضه نمایند، که این محل ها عبارتند از :

 •  نمایندگی پخش شکلات برنوتی
 • مراکز پخش شکلات برنوتی
 • فروشگاه اینترنتی شکلات برنوتی

خرید و فروش شکلات کادویی برنوتی

خرید اینترنتی محصولات برنوتی

اگر به دنبال خرید انواع شکلات و محصولات برنوتی با قیمت مناسب و ارزان هستید می توایند از سایت و یا فروشگاه اینترنتی استفاده کرده و خرید خود را انجام دهید. خریداران می توانند از طریق این فروشگاه اینترنتی و همکاران ما در این مجموعه ، از آخرین نرخ روز انواع شکلات های کادویی و همچنین دیگر انواع شکلات ارزان برند برنوتی کسب اطلاع نموده ، مشاوره رایگان دریافت کرده و سپس اقدام به خرید نمایید.

قیمت شکلات کادویی برنوتی

شکلات کادویی همان طور که مستحضر هستید جزو انواع شکلات بسته بندی شده می باشد. شکلات های کادویی در خط تولید کارخانه علاوه بر تمام مسیر تولیدی که همانند دیگر انواع شکلات طی می کنند، بخش سورتینگ و بسته بندی را نیز طی کرده و سپس به بازار مصرف عرضه می گردد و به همین دلیل شکلات های کادویی ، هزینه بالاتری را بابت تولید متحمل می شوند که سایر انواع شکلات فله و کیلویی از آن مستثنا می باشند.

خرید و فروش شکلات کادویی برنوتی

قیمت شکلات کادویی برنوتی، به نسبت دیگر انواع شکلات کادویی خارجی ارزان تر و مناسب تر می باشد و به  همان اندازه زیبا و شکیل است که باعث جذب مشتری و بازار خرید و فروش پر رونق می شود. قیمت انواع شکلات کادویی این برند به عوامل زیر بستگی دارد :

 • نوع شکلات کادویی
 • وزن شکلات کادویی
 • نوع بسته بندی شکلات کادویی
 • نحوه فروش شکلات کادویی

قیمت شکلات های برنوتی

شرکت مروارید ایوانکی در ابتدا فقط قصد داشت به تولید انواع شکلات کادویی بپردازد ولی بعد از دست یافتن به این هدف، شروع به تولید انواع دیگر شکلات و تافی نمود که همانند دیگر شکلات های کادویی ، این محصولات نیز با کیفیت و مرغوب هستند و از انواع شکلات پر فروش کشور به حساب می آیند.  کارخانه تولیدی برنوتی برای تمام اقشار جامعه اقدام به تولید محصول با قیمت های مختلف کرده است تا همه بتوانند از محصولات آن خریدارای و استفاده نمایند. قیمت شکلات های برنوتی بر اساس معیارهای زیر تعیین و در اختیار بازار قرار می گیرد که عبارتند از :

 •  نوع شکلات برنوتی
 • نوع بسته بندی شکلات
 • نحوه فروش شکلات برنوتی
 • نحوه عرضه شکلات به بازار
 • وزن شکلات برنوتی

خرید و فروش شکلات کادویی برنوتی

قیمت شکلات تلخ برنوتی

یکی از پر فروش ترین محصولات کارخانه های شکلات سازی شکلات تلخ می باشد. شکلات تلخ برنوتی جزو محصولات پر فروش این برند محسوب می شود که به شکل های مختلف تهیه و وارد بازار مصرف می شود. برنوتی انواع مختلف شکلات تلخ را تولید می کند که عبارتند از :

 • شکلات تلخ ۷۴ درصد
 • شکلات تلخ ۵۵ درصد مغز کنجدی
 • شکلات تلخ ۵۵ درصد مغز کاکائو
 • شکلات تلخ ۵۵ درصد مغز توت فرنگی
 • شکلات تلخ ۵۵ درصد مغز نعناع
 • شکلات تلخ ۵۵ درصد مغز قهوه
 • و بسیاری دیگر

هر یک از انواع شکلات های تلخ نام برده در فوق به دلیل نوع شکلات، قیمت خاص خود را دارند و خریداران می توانند بر اساس ذائقه و بودجه خود اقدام به خرید نمایند.

خرید و فروش شکلات کادویی برنوتی

خرید شکلات تلخ برنوتی

برند برنوتی همان طور که در فوق اشاره شد انواع شکلات تلخ را تولید و به بازار عرضه می کند. یکی از انواع شکلات کادویی برنوتی که از فروش بالایی نیز برخودار است، انواع جعبه کادویی از نوع شکلات تلخ می باشد. شکلات تلخ ۷۴ درصد برنوتی هم به صورت فله و هم بسته بندی شده وارد بازار می شود که خریداران بسیاری دارد که هم به صورت عمده و هم به صورت خرده ، اقدام به خرید این شکلات می نمایند. چنانچه قصد خرید انواع شکلات تلخ برنوتی با قیمت مناسب دارید می توانید از انواع شکلات تلخ  پذیرایی و همچنین فله استفاده کرده تا یک خرید به صرفه و مناسب را تجربه نمایید.

خرید و فروش شکلات کادویی برنوتی

قیمت شکلات کشمشی برنوتی

یکی از انواع شکلات خوشمزه و البته پر خاصیت برنوتی شکلات کشمشی است . این شکلات از انواع شکلات تلخ ۵۵ درصد می باشد که مغز آن با دانه کشمش پر شده است . وزن هر دانه از این شکلات ۸ گرم می باشد و به دو صورت ببسته بندی پذیرایی و کادویی به فروش می رسد. جعبه کادویی شکلات کشمشی SE400  می باشد . بسته بندی پذیرایی آن ۱۰۰۰ گرمی است. قیمت شکلات کشمشی برنوتی بستگی به نوع بسته بندی آن دارد. قیمت شکلات پذیرایی کمی مناسب تر و ارزان تر از انواع شکلات کادویی است. چنان چه قصد خرید این نوع از شکلات درجه یک برنوتی را دارید می توانید از خرید عمده برای کاهش قیمت استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده شکلات ایرانی برنوتی

پخش عمده شکلات ایرانی برنوتی

پخش عمده شکلات ایرانی برنوتی فرصتی است برای بازرگانان و تاجران این حوزه تا بتوانند …

خانه شکلات