خانه شکلات
خانه / شکلات ایرانی / خرید شکلات تلخ ایرانی

خرید شکلات تلخ ایرانی

خرید شکلات تلخ ایرانی به شیوه اینترنتی سهولت خاص خود را دارد و امکان مقایسه قیمتها را به مشتری می دهد. علاوه بر این می توان بصورت مستقیم نیز از فروشگاهها اقدام به خرید نمود.

خرید شکلات تلخ ایرانی

انواع شکلات تلخ

شکلات تلخ بسته به میزان کاکائوی بکار رفته در آن انواع مختلفی دارد که میزان تلخی آنها متفاوت است.
برخی انواع شکلات تلخ به قرار زیرند:

  • شکلات تلخ ۵۰ درصدی
  • شکلات تلخ ۶۵ درصدی
  • شکلات تلخ طعم دار

هر چه درصد کاکائوی بکار رفته در شکلات بیشتر باشد، تلخی آن نیز بیشتر خواهد بود. گاه به برخی انواع بسیار تلخ شکلات که میزان بالایی از کاکائو را داراست طعمهای دیگری اضافه می شود. انواع اسانسها و طعمها که شکلات تلخ و شیرین یکی از انواع آن است.
بهترین موقع برای صرف شکلات تلخ به هنگام صبح و همراه با صبحانه می باشد. البته باید توجه داشت که شکلات را نباید با معده خالی مصرف کرد بویژه که گاه افراد حساسیت بالایی به مصرف شکلات نشان می دهند.

خرید شکلات تلخ ایرانی

مراکز خرید شکلات تلخ ایرانی 

برای تهیه شکلات تلخ اغلب می توان فروشگاههای بزرگ فروش مواد غذایی و تنقلات را در نظر گرفت. این فروشگاهها با ارائه طیف متنوعی از انواع شکلات در طعمها و بسته بندی های گوناگون امکان انتخاب و مقایسه قیمت و کیفیت را فراهم می سازند و به مشتری این توانایی را می دهند تا محصول دلخواه را در کمترین زمان و با مناسبترین قیمت تهیه کند.
از مراکز فروش و عرضه شکلات تلخ می توان به فروشگاههای زنجیره ای، فروشگاههای آنلاین و نمایندگیهای تولید کنندگان اشاره کرد. همچنین بسیاری از مغازه ها و قنادی ها و حتی سوپرمارکتها هم اقدام به ارائه انواع شکلات بویژه شکلات تلخ می کنند.

خرید شکلات تلخ ایرانی

مقایسه قیمتهای شکلات تلخ

قیمتهای انواع شکلات تلخ تنوع زیادی دارد و بسته به انواع و میزان کاکائوی بکار رفته در این شکلاتها قیمت آنها متفاوت است. همچنین شکلاتهای خارجی و وارداتی اغلب تفاوت قیمت چشمگیری با شکلاتهای داخلی و تولید داخل دارند. شاید بهترین راه برای مقایسه قیمتها مراجعه به اینترنت باشد چراکه در سایتهای فروش شکلات می توان انواع مختلف شکلات به همراه قیمتهای آنها را به سهولت مشاهده کرد.
خرید شکلات تلخ ایرانی بدلیل طعم خاص و ویژه ای که دارد عمومیت زیادی دارد و نسبت به شکلاتهای شیرین و یا حتی تلخ و شیرین طیف متفاوتی از مشتریان را بخود جلب می کند. شکلاتهای تلخ بویژه به همراه نوشیدنیهای کافئین دار و مخصوصا چای صرف می شوند و برای پذیرایی یک انتخاب مناسب به شمار می آیند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده شکلات ایرانی

فروش عمده شکلات ایرانی در بازار داخلی و خارجی

فروش عمده شکلات ایرانی و خارجی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب، از طریق منابع …

خانه شکلات