فروش شکلات
خانه / انواع شکلات / خرید انواع شکلات ارزان

خرید انواع شکلات ارزان

 

اگر به دنبال خرید انواع شکلات ارزان ایرانی و یا خارجی به صورت عمده هستید، بهترین راه، خرید کردن از تأمین کنندگان اصلی این محصولات با قیمت درب کارخانه است. برای خرید انواع شکلات ارزان و سایر محصولات به صورت بسته بندی و یا فله با ما همراه باشید.

تاریخچه شکلات

تاریخ شکلات در Mesoamerica آغاز شد. نوشیدنی های تخمیر شده از شکلات به ۴۵۰ سال قبل از میلاد برمی گردد. آزتک ها بر این باور بودند که دانه های کاکائو هدیه ، خدای حکمت است ، و دانه ها یک بار آنقدر ارزش داشتند که از آنها به عنوان نوعی ارز استفاده می شد. در اصل که فقط به عنوان نوشیدنی تهیه می شد ، شکلات به عنوان یک مایع تلخ ، مخلوط با ادویه جات ترشی جات یا پوره ذرت استفاده می شد. اعتقاد بر این بود که یک ماده آفراسیاسیک است و به نوشیدنی قدرت می بخشد. امروزه ، چنین نوشیدنی هایی با نام “شیلات” نیز شناخته می شوند و توسط افراد محلی در جنوب مکزیک تهیه می شوند.

خرید انواع شکلات ارزان

پس از ورود به اروپا در قرن شانزدهم ، شکر به آن افزوده شد و در کل جامعه محبوبیت یافت ، ابتدا در میان طبقات حاکم و سپس در بین مردم عادی. در قرن بیستم شکلات در جیره های سربازان ایالات متحده در طول جنگ ضروری تلقی می شدکلمه “شکلات” از کلمه کلاسیک آرام (chocolātl) آمده و از زبان اسپانیایی وارد زبان انگلیسی شده است.

انواع شکلات

سه شکلات اصلی که پایه تولید انواع شکلات در جهان است،  وجود دارد، آیا با این سه نوع اصلی آشنایی دارید؟ در اینجا سه نوع اصلی را حضورتان معرفی می کنیم که عبارتند از:

خرید انواع شکلات ارزان

هر کس طعم و مزه مورد علاقه خود را دارد. اما ، شما چقدر در مورد انواع مختلف شکلات آگاهی دارید؟ آیا می دانید چه چیزی نیمه‌ستاره را از تلخی با یکدیگر متمایز کرده است؟ یا چرا شکلات سفید نرمتر از شکلات شیر است؟ همه به نحوه ساخت شکلات و همچنین به  مواد تشکیل دهنده ایی در ساخت آنها موجود است بستگی دارد. و از این سه مدل شکلات اصلی و پایه انواع دیگر شکلات با طعم و مزه و مدل های خاص و باب میل مردم هر منطقه ساخته می شود.

خرید انواع شکلات ارزان

در کشور ما انواع مختلف شکلات وجود دراد که دوستداران شکلات با توجه به ذوق و سلیقه خود و همچنین بودجه خود، اقدام به خرید انواع شکلات می کنند. انواع شکلات موجود در ابازار شهرهای مختلف کشورمان به دو دسته کلی: شکلات ایرانی و شکلات خارجی تقسیم می شود و هر کدام از این شکلات ها باز به دسته های کوچک تر قابل تقسیم می باشند و البته کل شکلات های خارجی و شکلات ایرانی در بازار به شکل های زیر وارد بازار مصرف می شود و به فروش می رسند که عبارتند از:

 • انواع شکلات پذیرایی
 • انواع شکلات فله
 • انواع شکلات کادویی

خرید انواع شکلات ارزان

انواع شکلات ارزان

برندهای تولید کننده شکلات، محصولات خود را بر اساس معیارهای خاصی که در نظر می گیرند قیمت گذاری کرده و این قیمت ها را در اختیار بازار قرار می دهند. معیارهایی که کارشناسان در نظر می گیرند جهت قیمت گذاری، عبارتند از:

 • وزن شکلات
 • نوع شکلات تولید شده
 • نحوه عرضه شکلات
 • نحوه فروش شکلات
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • و ……………….

شکلاتت هایی که به صورت فله وارد بازار مصرف می شوند، چون هزینه سورتینگ و بسته بندی را متحمل نشده اند از قیمت کمتری نسبت به شکلات های کادویی و بسته بندی شده برخودار هستند و البته این شکلات ها نیز طرفداران خاص خود را دارند.

چنانچه خریداران به دنبال خرید شکلات ایرانی و یا خارجی به مقدار زیاد باشند بهترین گزینه خرید شکلات فله می باشد که قیمت مناسب و ارزان تری دارد.

خرید انواع شکلات ارزان

خرید انواع شکلات ارزان

جهت خرید انواع شکلات ارزان می توانید یکی از روشهایی که را برندهای تولید کننده شکلات جهت عرضه انواع شکلات ارزان و با قیمت مناسب را در پیش گرفته اند را مورد استفاده قرار دهید تا بتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. کارخانه های تولید کننده انواع شکلات و تافی برای عرضه محصولات خود روشها و امتیازات خاصی در نظر می گیرند تا محصولات با قیمت مناسب به دست مصرف کننده برسد، این روشها عبارتند از:

 • نمایندگی خرید انواع شکلات ارزان
 • عرضه مستقیم انواع شکلات ارزان
 • فروشگاه اینترنتی خرید انواع شکلات ارزان

خرید انواع شکلات ارزان

خرید اینترنتی شکلات

کارخانه های تولیدی شکلات برای عرضه بهتر و سریع تر محصولات خود و رساندن آن به دست مصرف کننده، اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین و یا وب سایت های خرید کرده اند تا از این طریق دست واسطه ها را کوتاه کرده و شکلات تولیدی خود را به دست خریداران برسانند.

خرید اینترنتی شکلات، فرصتی بی نظیر است جهت خریداران و دوستداران انواع شکلات ایرانی و شکلات خارجی تا بتوانند شکلات های مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنند. اما لازم است به این نکته توجه داشته باشید، هنگام جستجو جهت یافت فروشگاه اینترنتی از معتبر بودن آن اطمیان حاصل کنید، چرا که به دلیل حجم بالای معاملات در حوزه شکلات و حاشیه سود خوبی که دراد بسیاری از افراد سودجو وارد این حوزه شده اند.

خرید انواع شکلات ارزان

خرید عمده انواع شکلات ارزان

خریداران عمده و فروشندگان شکلات، به خوبی می دانند که خرید انواع شکلات به صورت عمده و یک باره می تواند از نظر اقتصادی بسیار به صرفه باشد، چرا که کارخانه های تولیدی به خریداران عمده محصولات خود، امتیازات خاصی می دهند از جمله این که، قیمت محصولات خود را در خرید عمده بسیار کمتر از سطح بازار در نظر می گیرند و این می تواند برای تاجران و خریداران عمده فرصت بسیار خوبی باشد تا از حاشیه سود خوبی بهره مند شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده انواع شکلات

خرید عمده انواع شکلات زیر قیمت بازار

خرید عمده انواع شکلات زیر قیمت بازار، با توجه به اینکه در کارگاه ها و …

خانه شکلات