فروش شکلات
خانه / شکلات کندی نات / خریدار انواع شکلات کندی نات

خریدار انواع شکلات کندی نات

 

خریدار انواع شکلات کندی نات قادر است انواع مختلف شکلات کندی نات روشن اوکراینی اصل و با کیفیت را خریداری کرده و با قیمت بسیار مناسب در اختیار دوست داران و خریداران این شکلات خوشمزه و با کیفیت قرار دهد. در بازار انواع مختلف شکلات با طعم و کیفیت های مختلف وجود دارد که بعضا تقلبی می باشند ولی خریدار انواع شکلات کندی نات ، بهترین و با کیفیت ترین نوع شکلات کندی نات اصل و با کیفیت را  با قیمت بسیار مناسب و در کمترین زمان ممکن به خریداران این محصول ارائه می دهد.

خریدار انواع شکلات کندی نات

شکلات کندی نات

شکلات کندی نات(Candy Nut) یک شکلات فوق العاده خوشمزه و با کیفیت از شرکت شکلات سازی روشن اوکراین می باشد. شکلات روشن و همچنین انواع کندی نات روشن در انواع مختلف رنگ و طعم تهیه و وارد بازار مصرف می شود و در کشور ما نیز از بازار خرید و فروش بسیار خوب و پر رونقی برخودار است. برای تهیه این شکلات از انواع مختلف مواد اولیه با کیفیت و مرغوب استفاده می شود تا شکلاتی با طعم بی نظیر و خاص تهیه شود که از بازار خرید و فروش خوبی برخودار باشد. انواع مواد اولیه مورد استفاده در این نوع شکلات عبارتند از :

 • بادام زمینی
 • برنج
 • پودر کاکائو
 • شکلات شیری
 • سفیده تخم مرغ
 • شکر
 • روغن گیاهی
 • شربت گلوکز
 • کره کاکائو
 • و ……

خریدار انواع شکلات کندی نات

انواع شکلات کندی نات

برند روشن اوکراین که در تولید ۲۰۰ نوع محصول مختلف در ۴ شعبه خود در بخش های مختلف اوکراین و روسیه مشغول به کار است، به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه و رعایت استاندارهای بین المللی به یک برند جهانی تبدیل شود و از سطح فروش بالایی برخودار گردد. این کارخانه شکلات سازی به تولید انواع شکلات و محصولات وابسته به شکلات اشتغال دارد و یکی از محصولات بسیار پر طرفدار آن شکلات کندی نات است، که در طعم و مزه های مختلف تولید می شود و یک شکلات از جنس نوقا است.

نوقا یک نوع خوراکی و یا شیرنی است که در منطقه اروپای جنوبی و خاورمیانه تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد. نوقا از ترکیب عسل، شکر، سفیده تخم مرغ و تکه های آجیل و بعضی میوه ها تهیه می شود. انواع شکلات کندی نات در بازار با رنگ ها و مزه های متنوع و خوش رنگ وجود دارد که عبارتند از :

 • نوقا شکلاتی
 • نوقا وانیلی
 • تافی شکلاتی با مغز بادام زمینی
 • شکلات کاراملی با مغز کنجد
 • شکلات کاراملی با مغز بادام زمینی و برنج

خریدار انواع شکلات کندی نات

شکلات Roshen ساخت کدام کشور است؟

یکی از سوالاتی که معمولا خریداران به دنبال جواب آن هستند این است که برند شکلات های روشن مربوط به کدام کشور است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که برند شکلات روشن مربوط به کشور اوکراین می باشد. کارخانه شکلات سازی روشن اوکراین درمجموع دارای ۴ شعبه در شهرهای مختلف اوکراین و ۲ کارخانه دیگر در کشورهای لیتوانی و روسیه می باشد که به طور کلی دارای ۶ شعبه در این سه کشور می باشد. این برند پر طرفدار و دوست داشتنی در ۶ شعبه خود به صورت تخصصی به تولید بیش از ۲۰۰ نوع شیرنی و شکلات اشتغال دارد و سالانه ۴۰۰ هزار تن محصول را روانه بازار مصرف می کند.

خریدار انواع شکلات کندی نات

خرید شکلات خارجی

خرید شکلات خارجی در بازار شهرهای مختلف کشور وجود دارد و با این که انواع شکلات ایرانی با کیفیت در داخل کشور تولید می شود ولی هستندافرادی که به انواع شکلات ، تافی و دراژه خارجی با طعم و کیفیت متفاوت علاقه مند هستند و حاضر هستند برای تهیه و خرید این نوع از شکلات ها مبالغ زیادی بپردازند. یکی از مسائلی که در هنگام خرید شکلات های خارجی باید به آن توجه کرد خرید شکلات اصل است. در بازار برای تولیدات با کیفیت از هر نوعی که باشند یک نوع تقلبی از آن نیز به بازار وارد شده که توسط عده ای افراد فصرت طلب در داخل و یا خارج از کشور این کار صورت می گیرد و باعث می شود تا اعتماد خریداران از دست برود . پس باید توجه کرد در هنگام خرید انواع شکلات خارجی و یا هر نوع کالای دیگر ، خرید خود را از یک جای معتبر انجام دهیم تا اصل و کیفیت آن مطمئن شویم. برای این منظور بهترین مکان ها برای خرید انواع شکلات خارجی اصل و یا انواع شکلات روشن  اصل عبارتند از :

 • نمایندگی فروش انواع شکلات روشن
 • فروشگاه اینترنتی انواع شکلات روشن
 • مراکز پخش انواع شکلات روشن
 • و ………………

خریدار انواع شکلات کندی نات

نمایندگی شکلات روشن در شیراز

همانطور که در فوق اشاره شد یکی از محل های معتبر برای خرید انواع شکلات خارجی و بخصوص شکلات روشن، خرید از نمایندگی شکلات روشن است. نمایندگی شکلات روشن در شهرهای مختلف کشور وجود دارد و این نمایندگی ها توسط شرکت بازرگانی واردکننده شکلات روشن در شهرهای مختلف چون شیراز دایر شده است تا خریداران بتوانند به راحتی انواع شکلات روشن را تهیه و خریداری نمایند.

نمایندگی پخش شکلات روشن در شهرهای مختلف از ط ریق شرکتهای پخش که امتیاز آن را دارند صورت می گیرد . نمایندگی پخش شکلات روشن در شهر شیراز توسط شرکت پخش زاگرس نوین همتا را بر عهده دارد ، این شرکت اواع مختلف شکلات روشن و از جمله انواع کندی نات روشن را با کیفیت بالا در اختیار خریداران ودوستداران این شکلات خوشمزه قرار می دهد.

خریدار انواع شکلات کندی نات

خرید اینترنتی شکلات Roshen

خریداینترنتی ، ارمزوه به عنوان یکی از بهترین و سریع ترین انواع روشهای تهیه و خریداری کالا می باشد که طی چند سال گذشته باعث تحول در حوزه تجارت و خرید فروش شده است. خرید اینترنتی شکلات روشن ، همانند خرید دیگر انواع شکلات های خارجی می باشد، خریداران با مراجعه به فروشگاه اینترنتی معتبر می توانند با تنوع محصولات روشن و بخصوص انواع شکلات کندی نات آشنا شده و لیست قیمت را به صورت حضوری ویا غیر حضوری دریافت کرده و از مشاوره رایگان استفاده و سپس اقدام به ثبتسفارش و خرید نمایند. البته باید توجه  داشت هنگام جستجو برای یافت فروشگاه اینترنتی باید از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کرد ، چرا که هستند افرادی که به دلیل تراکنش بالا در این حوزه اقتصادی، اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی و یا وب سایت کرده و از این طریق باعث سلب اعتماد خریداران می شوند،

خریدار انواع شکلات کندی نات

قیمت شکلات روشن اوکراین

شکلات روشن همانند دیگر انواع شکلات های خارجی به وسیله شرکت های بازرگانی به صورت قانونی و یا از طریق افراد مختلف و به صورت غیر قانونی، وارد کشور می شود. این شرکت ها بعد از ورود شکلات به کشور، اقدام به قیمت گذاری انواع شکلات روشن می کنند. معیارهای تعیین قیمت انواع شکلات روشن که توسط کارشناسان شرکت بازرگانی وارد کننده ، مورد استفاده قرار می گیرد شامل موارد زیر می باشد :

 • نوع شکلات روشن
 • نحوه عرضه و فروش شکلات روشن
 • نوع بسته بندی شکلات
 • وزن شکلات
 • میزان عرضه و تقاضای شکلات
 • قیمت شکلات در مبداء
 • سیاست های وارداتی کشور
 • نوسانات بازار ارز

خریدار انواع شکلات کندی نات

خرید شکلات کیلویی کندی نات

کارخانه شکلات سازی روشن اوکراین محصولات متنوع خود و از جمله شکلات و تافی را در انواع بسته بندی و وزن روانه بازار کشورهای مختلف می کند تا خریداران با هر نوع سلیقه و یا هر مقدار که نیاز دارند بتوانند به راحتی از این محصولات خریداری کرده و از خوردن آن لذت ببرند. برند روشن شکلات های تولیدی خود را نیز در وزن های مختلف چون ۱۰۰۰ گرمی و ۵۰۰ گرمی و دیگر اوزان بسته بندی می کند که این نوع وزن و بسته بندی به عنوان شکلات پذیرایی معروف است، چرا که خریداران و دوستداران این نوع شکلات های خارجی، می توانند به راحتی به هر میزان که از انواع شکلات روشن نیاز دارند، را به صورت کیلویی ، و با قیمت بسیار مناسب خریداری نمایند.

خریدار انواع شکلات کندی نات

فروش عمده انواع شکلات کندی نات

فروش عمده انواع شکلات کندی نات اصل و با کیفیت از طریق این مجموعه به صورت گسترده آغاز شده است. خریداران  عمده این شکلات می توانند با مراجعه حضوری و یا غیر حضوری لیست قیمت انواع شکلات روشن و یا شکلات کندی نات را از همکاران ما در این مجموعه دریافت کرده و همچنین از مشاروه رایگان کارشناسان استفاده کرده و سپس اقدام به خرید نمایند. فروش عمده انواع شکلات روشن ، یک فرصت بی نظیر است برای کسب حاشیه سود خوب در این حوزه اقتصادی، پس فرصت را از دست ندهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات