فروش شکلات
خانه / شکلات تلخ / خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان، قادر است انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان و البته با کیفیت را در انواع بسته بندی تهیه و در اختیار خریداران و دوستداران انواع شکلات شکلات تلخ قرار دهد. انواع شکلات تلخ پذیرایی در بازار وجود دارد که هر یک از قیمت خاص خود برخودارند ولی خریدار انواع شکلات پذیرایی ارزان تلاش دارد تا بهترین و با کیفیت ترین این نوع شکلات ها را به دست مصرف کننده و یا خریداران برساند.

خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

 شکلات تلخ

شکلات تلخ و یا (Dark chocolate) که با نام شکلات سیاه هم شنلخته می شود به نوعی از شکلات گفته می شود که به جای کره شیری از کره کاکائو ساخته می شود و حاوی مقدار زیادی از کره کاکائو خالص می باشد. این شکلات ۶۰ تا ۹۹  درصد کاکائو دارد که آنتی اکسیدان موجودئ در آن از هر نوع خوراکی بیشتر است.همان طور که مستحضر هستید هر چه مقدار کاکائو یک ماده خوراکی و یا به عبارتی شکلات بیشتر باشد، غنی تر و البته تلخ تر خواهد بود. طعم خشک و نیمه شیرین این نوع شکلات به دلیل آن است که این شکلات بدون جامدات شیر تهیه می شود وای وانیل و برخی دیگر از افزودنی ها را دارد.

خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

زمان مصرف شکلات تلخ

شکلات تلخ می تواند برای سلامتی جسمی و روانی افراد از هر سن و جنسی مفید باشد ولی باید بدانیم که زمان مصرف انواع شکلات تلخ در افزایش فواید آن می تواند تأثیر گذار باشد. بر اساس تخقیقاتی که صورت گرفته است بهترین زمان مصرف شکلات از انواع کیک و یا شیرینی وعده صبحانه می باشد

همانطور که می دانید وعده غذایی صبحانه کامل باید شامل پروتئین، نان سبوس دار، لبنیات میوه و شکلات می باشد که در طول روز انرژی لازم را به فرد برای انجام فعالیت و کار روزانه می دهد و فرد از مصرف غذای زیاد در شام بی نیاز می کند ، همین موضوع باعث می شود که تناسب اندام بدن فرد و چربی و فشار و خون و میزان قند خون در حد نرمال باقی بماند و فرد از نظر سلامتی در وضعیت خوبی قرار داشته باشد.

خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

خوردن یک تکه شکلات تلخ در وعده صبحانه ، باعث فعال شدن آنتی اکسیدان در بدن می شود و هر چی آنتی اکسیدان بدن فعال تر و بیشتر باشد ، بدن کمتر به سمت پیری گرایش پیدا می کند، علاوه بر این خوردن شکلات تلخ در صبحانه به سلامت قلب نیز کمک زیادی می کند.

خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

انواع شکلات تلخ

شکلات تلخ یا همان شکلات سیاه و شیرین نشده ، در انواع مختلف طعم و مزه تولید می شود. شکلات تلخ که حادوی درصدهای مختلف کاکائو می باشدف و از کره کاکائو خالص برای تهیه آن استفاده می شود، برای آن که هر کسی با هر ذائقه ایی بتواند از طعم و خواص بی نظیر این شکلات بهره مند شود ، با درصدهای مختلف تلخی تولید و وارد بازار مصرف می شود. آیا از درصدهای متفاوت انواع شکلات تلخ اطلاع دارید؟ انواع شکلات تلخ را در این قسمت برایتان نام می بریم که عبارتند از :

 • انواع شکلات تلخ ۱۰۰ درصد
 • انواع شکلات تلخ ۹۹ درصد
 • انواع شکلات تلخ ۸۶ درصد
 • انواع شکلات تلخ  ۷۰درصد
 • انواع شکلات تلخ ۶۵ درصد
 • انواع شکلات تلخ ۵۵ درصد
 • انواع شکلات تلخ ۴۵ درصد
 • انواع شکلات تلخ ۳۵ درصد

خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

کارخانه تولیدی شکلات تلخ ، محصولات تولیدی خود را با استفاده از بهترین مواد اولیه و همچنین خط تولید پیشرفته خود تولید و روانه بازار مصرف می کند. شکلات تلخ همانند دیگر انواع شکلات شیریو یا سفید بعد از این که مراحل تولید را به اتمام رساند برای آن که وادر بازار مصرف شود به قسمت بسته بندی وارد شده و به شکل های مختلفی بسته بندی می شود که عبارتند از :

 • انواع شکلات تلخ کادویی
 • انواع شکلات تلخ پذیرایی
 • انواع شکلات تلخ فله
 • انواع شکلات تلخ تابلتی
 • انواع شکلات تلخ تخته ای

خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

چنانچه قصد خرید انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان را دارید ، بد نیست بدانید، که کارخانه تولیدی شکلات تلخ پذیرایی به دنبال آن است که بتواند انواع مختلف شکلات را تولید کرده که پاسخگوی تمام نیاز و سلایق خاص مشتریان خود باشد. برندهای تولید کننده شکلات تلخ با استفاده از بهترین مواد اولیه ، بخصوص بهترین دانه کاکائو و هممچنین بهترین کره کاکائو اقدام به تولید انواع شکلات تلخ اصل و با کیفیت می کنند و تلاش دارند در کنار کیفیت بالای تولیدات خود، قیمت آنها به گونه ایی باشد تا همه خریداران بتوانند و قادر باشند از این تولیدات خریداری کرده و از آن لذت ببرند.

خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

در هنگام خرید انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان می توانید از انواع بسته بندیهای در وزن های بالا استفاده کنید تا قیمت مناسب و ارزان تری را بپردازید ، همیچنی شما می توانید از خرید شکلات پذیرایی فله نیز استفاده کنید تا بهای کمتری را بابت خرید انواع شکلات تلخ پذیرایی بیپردازید.

خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

خرید شکلات تلخ

در بازار شهرهای مختلف کشور ، انواع شکلات تلخ وجود دارد که هر یک مشتریان خاص و پر و پا قرص خود را دارند و همچنین هر کدام بر اساس کیفیت و نوع برندی که دارند قیمت های خاص خود را دارند . به طور کلی در بازار کشور، شکلات تلخ موجود به دو دسته کلی تقسیم می شود که عبارتند از:

 • انواع شکلات تلخ ایرانی
 • انواع شکلات تلخ خارجی

خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان    خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

قیمت شکلات تلخ پذیرایی ایرانی

قیمت شکلات تلخ پذیرایی ایرانی ، توسط کارشناسان شرکت و یا کارخانه تولیدی شکلات تعیین و در اختیار بازار قرار می گیرد. معیار تعیین قیمت انواع شکلات پذیرایی برای هر برند تولید کننده خاص می باشد و بر اساس نظر کارشناسان آن برند تعیین می شود. اگر بخواهیم معیارهای تعیین قیمت را به طور خلاصه نام بیریم می تواینم این مواد را عنوان کنیم که عبارتند از :

 • نوع شکلات تلخ
 • نوع مواد اولیه مورد استفاده
 • نحوه عرضه  انواع شکلات تلخ
 • نحوه فروش انواع شکلات تلخ
 • وزن  انواع شکلات تلخ
 • نوع بسته بندی شکلات تلخ
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • نوسانات بازار ارز
 • و ……………..

هر یک از موارد نام برده در فوق می تواند در قیمت تمام شده انواع شکلات تلخ پذیرایی ایرانی که وارد بازار مصرف می شود تأثیر مستقیم داشته باشد .

خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

قیمت شکلات کیلویی ایرانی

شکلات کیلویی به تمام انواع شکلات در طعم ومزه های مختلف گفته می شود که به صورت کیلویی خرید و فروش می شود و شکلات در بسته بندی یک کیلویی، دو کیلویی و سه کیلویی وارد بازار مصرف می شود.

قیمت شکلات تلخ کیلویی ایرانی نسبت به انواع شکلات تلخ خارجی ارزان تر و مناسب تر می باشد و از کیفیت بالایی برخودار است ، اما باید به این نکته توجه کنیم که انواع شکلان تلخ ایرانی، با نوسانات قیمت پی در پی رو به رو می باشند و این به دلیل آن است که مواد اولیه تولید این شکلات، کاکائو و کره کاکائو می باشد که  هر دو محصول وارداتی هستند و نوسانات ارزی و سیاستهای وارداتی بر روی بهای تمام شده این نوع شکلات ها تأثیر مستقیم دارد.

خریدار انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

خرید آنلاین انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان

با ورود اینترنت به دنیای تجارت و داد و ستد، روند معاملات تغییر بسیاری کرده است و سرعت معاملات افزایش چشمگیری داشته است. چند سالی است که این فناوری نوین نیز به کشور ما وارد شده است و می توانینم تأثیر آن را بر روندخرید وفروش به خوبی ملاحظه کنیم.

خرید آنلاین انواع شکلات تلخ پذیرایی ارزان و همیچنین دیگر انواع شکلات پذیرایی از طریق این وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی، فرصت بی نظیری است تا خریداران بتوانند به راحتی با تنوع محصولات آشنا شده ، مشاوره رایگان را از همکاران ما دریافت کنند و بعد از دریافت لیست قیمت به صورت حضوری و یا غیر حضوری ،اقدام به ثبت سفار ش کرده و در نهایت خرید خود را نهایی کنند. البته لازم به یاد آوری است هنگام جستجو برای یافتن سایت و یا فروشگاه اینترنتی خرید انواع شکلات ، باید از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید ، چرا که هستند افراد سودجویی که به دلیل حجم تراکنش بالا دراین حوزه اقتصادی، اقدام به راه اندازی سایت کرده اند، لذا برای اطمینان از دریافت و پرداخت خود  باید به این امر توجه لازم داشته باشیید تا یک خرید مطمئن و با صرفه را تجربه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش شکلات تلخ اصل با کیفیت

قیمت فروش شکلات تلخ اصل  و با کیفیت که به صورت عمده در بازار به …

خانه شکلات