خانه شکلات
خانه / شکلات باراکا / ارزان ترین قیمت شکلات های باراکا

ارزان ترین قیمت شکلات های باراکا

ارزان ترین قیمت شکلات های باراکا را میتوانید هم اکنون به صورت ساده و مستقیم از سایت فروش بدون واسطه ی این برند به دست آورید. کیفیت و اصالت این کالاها بدین شکل تضمین شده هستند.

شکلات

شکلات خوراکی خوشمزه ایست که از فرآوری میوه ی کاکائو به دست می آید. امروزه خرید و فروش این محصول تبدیل به صنعتی جهانی و بزرگ شده است.

شکلات های باراکا

نکاتی در مورد شکلات

شکلات یک ماده ی غذایی ارزشمند و خوشمزه اما در عین حال ظریف و نیازمند مراقبت است. لازم است کنترل کیفی دقیقی در مراحل تولید و هنگام نگهداری آن انجام شود. چند مورد از این عوامل به شرح زیر هستند:

  • ارزیابی حسی
  • ارزیابی آزمایشگاهی
  • شکوفه زدن

افرادی که با شکلات ها آشنا هستند یا حتی تحصیلات دانشگاهی در مورد صنایع غذایی دارند، میتوانند بر اساس برخی ویژگی اهای ظاهری شکلات کیفیت آنرا کنترل کنند. ویژگی هایی که از چشم افراد تیزبین و خبره دور نمیماند، مثل صاف و براق بودن سطح، یکنواختی شکل، طعم و مزه، بافت و اندازه ی ذرات و احساسی که روی زبان ایجاد میکند.
ویژگی های شیمیایی شکلات همواره باید زیر ذره بین متخصصان باشد، ویژگی هایی مثل؛ میزان PH، خاکستر، تعیین رطوبت که مقدارش نباید بیشتر از یک و نیم درصد باشد. همچنین نوع چربی و مقدار آن، فساد چربی، گستره ی قندی، وجود ذرات ناخالصی در کاکائو، نقطه ی ذوب، عدد صابونی و عدد یدی نیز فاکتورهای مهمی در تعیین سلامت و کیفیت شکلات در محیط آزمایشگاه هستند.
شکوفه زدن هنگامی رخ میدهد که لکه های سفید رنگ یا تیره رنگ مثل شکوفه روی سطح شکلات ایجاد میشوند. این مشکل بیشتر برای شکلات های تیره رنگ رخ میدهد که میتواند علل مختلفی داشته باشد.
شکلات جاذب خوبی برای رطوبت و بوهای خارجیست، بنابراین برای نگه داری آن محلی خشک و خنک و بدون نور و گرما (دمای مطلوب ۱۲ تا ۲۰ درجه سانتی گراد است) مناسب تر است. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که بوی دیگری در محل نگه داری وجود ندارد چون شکلات آن را به خود جذب خواهد کرد.
برای آب کردن شکلات هرگز آن را روی حرارت مستقیم نگذارید، برای اینکار میتوانید از ظرف فلزی گرم استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که حرارتی در حد ۴۵ درجه و به شکل یکنواخت به شکلات میرسد.
شکلاتی که سرد شده یا در یخچال قرار داشته را ناگهان وارد هوای گرم نکنید. این کار یکی از علن های تشیل کندانسیون یا شکوفه است. بهتر است آن را آرام آرام گرم کنید و به دمای محیط برسانید.

شکلات های باراکا

شکلات های باراکا

باراکا یکی از محبوب ترین برندهای فروش شکلات در ایران است. برای خرید شکلات های باراکا  کافیست به سایت فروش مستقیم آنها یا شعبات و مراکز پخش معتبری که دارند مراجعه کنید و با خیالی آسوده شکلات-های خوشمزه ی خود را خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت:982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شکلات انگشتی باراکا

پخش کننده عمده شکلات انگشتی باراکا

شکلات انگشتی باراکا با کیفیت بسیار عالی و طعم دلنشین، از طریق سایت ما به …

خانه شکلات